alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
2670
GTA 5 - Scouting the Port Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:34

Scouting the Port

httpiimgurcom2rHYRJgjpg httpiimgurcommPON2PKjpg

Göreve başlamak için Vespucci sahili bölgesinde bulunan Floyd’un evine gitmelisiniz. Ara sahneden sonra, Trevor’ın arabasına binin ve diğer iki karakter aracınıza bindikten sonra Los Santos’un kuzeyinde bulunan limana gidin. Giriş kapısında durun, geçmenize izin verilene kadar bekleyin ve Floyd’un gösterdiği yere aracınızı park edin.

httpiimgurcomd1BdRbxjpg httpiimgurcomy2Tlko4jpg

Wade’in “özel bir görev” için yanınızdan ayrılmasından sonra Floyd’u takip edin. Biraz sonra iki konteynerı farklı yerlere götürmeniz istenecek. Kaldıraça binin ve konteynerlerın olduğu yere sürün.

httpiimgurcom6slM8evjpg

İlk konteynerin yanında durun ve kaldıraçla pozisyon alın. Kaldıraçı indirin ve gösterilen butona basarak konteynerı kaldırın. Konteynerı kaldırdıktan sonra gösterilen yere bırakın. Taşırken bir yere çarpmamaya dikkat edin ve ikinci konteyner içinde aynısını yapın.

httpiimgurcomtBD2xh6jpg httpiimgurcomufl2TVUjpg

Kaldıraçtan inin ve yük gemisinin yanındaki vince doğru ilerleyin. Merdivenleri takip ederek vince tırmanmaya başlayın ve düşmemeye çalışın. En üste çıktığınızda liman çalışanının yönlendirmelerini dinleyerek operatör kabinine girin, bu şekilde vinci kontrol edebileceksiniz. Tekrar iki konteyneri taşıyacaksınız fakat bu vinci kontrol etmek daha zor. Sağ analog yardımıyla vincin yerini değiştirebilirsiniz, sol analogla ise vincin kendini kontrol edebilirsiniz. Konteynerın üstüne vinci tam oturttuktan sonra gösterilen tuşa basarak konteyneri bağlayın. Konteynerı en sağa doğru getirerek bekleyen tırın arkasına koymaya çalışın. Burada konteynerı indirirken dikkat etmelisiniz. Aynı şeyleri 2. konteyner içinde yapabilirsiniz.

httpiimgurcom23RidYPjpg httpiimgurcommA5ijFLjpg

Şimdi kabinden çıkın. Korkuluklardan atlayın fakat çok dikkatli olun. Oyunun gösterdiği yere gidin. Telefonunuzu çıkarın ve kamerayı(snapmatic) açın. 3 fotoğraf çekmeniz gerekiyor. Öncelikle yük gemisinin ön kısmını, daha sonra silahlı adamları ve daha sonra geminin arka kısmını. 3 fotoğrafı çektikten sonra fotoğrafları Ron’a yollayın.

httpiimgurcomsndvv6cjpg httpiimgurcompCkOQo4jpg

Dikkatlice aşağıya inin ve tırların birine binin. Limanın güneydoğusunda bulunan yere doğru dikkatlice sürün ve kimseyi ezmemeye veya alarma geçirmemeye dikkat edin. Belirtilen yere geldiğinizde tırı durdurun ve komik ara sahneyi izleyin.

httpiimgurcomaFnY0ltjpg

Şimdi Floyd’un evine yeni bir soygun planı düşünmek üzere geri dönebilirsiniz. Şimdi tıpkı mücevher dükkanı soygunu gibi 2 farklı seçenek bulunuyor. Hangisini seçtiğinize bağlı olarak görevin gidişatı değişiyor, seçim sizin.

– Eğer Freighter yöntemini seçerseniz minisub çalmanız gerekecek. Bu yöntemde gemiye sızıp, belirtilen yerlere yapışkan bomba yerleştirip gemiyi batırarak özel silahı çalacaksınız.
– Eğer Offshore yöntemini seçerseniz minisub ve cargobob çalmanız gerekecek. Bu yöntemde ise soygunu Sandy Shores’dan alacağınız cargobob sayesinde minisub’ı denize bırakıp, telefonunuzdaki uygulama sayesinde denizaltından silahı çalacaksınız.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Mission Time – Görevi 20:00 dakikadan daha az süreden bitirin.
– Employee of the Month – Taşıdığınız konteynerlara zarar vermeyin.
– Perfect Surveillance – Fotoğrafları çekerken hata yapmayın.
– An Honest Day’s Work – Limanda husursuzluk çıkarmadan görevi bitirin.


Cevap bulunamadı.