alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
747
GTA 5 - Surveying the Score Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:19

Surveying the Score

httpiimgurcomSkHg2tQjpg

 

httpiimgurcom7fa9HYbjpg httpiimgurcom7snA6JCjpg

Bu görevi striptiz klübünün arkasındaki ofisten başlatabilirsiniz. Neyse ki daha fazla ara sahne izlemeden devam edebileceksiniz. Michael’e geçiş yaptıktan sonra arabanıza binin, Franklin’in size katılmasını bekleyin ve sonra bankaya sürün. Bundan sonra isterseniz hala Michael ile oynayabilir ya da Trevor’a geçiş yapabilirsiniz. Bizim önerimiz değişimli oynamanız, çünkü keşiften sonra oyun kendiliğinden karakter arası geçişi yapacaktır. Şimdi yapmanız gereken şey, bankanın ana girişini incelemek olacaktır (sinematik kamera moduna basılı tutun). Daha sonra binanın arkasında işaretlenmiş alana doğru gidin.

httpiimgurcomWE4Axuzjpg httpiimgurcomG9h4evejpg

Trevor’a geçiş yaptıktan sonra, Sandy Shores havalimanına doğru gidin. Buradaki çok önemli bilgi ise bu andan itibaren oyun kronometreyi başlatacaktır. Bu da demek oluyor ki artık daha fazla zaman kaybedemezsiniz çünkü ön hazırlıkları tamamlamak için 15:30 dakikanız var. Havalimanına ulaştıktan sonra helikoptere binin, Lester’ın size katılmasını bekleyin ve sonra güneye, Murrieta Heights district’e doğru uçun.

httpiimgurcomVacV2NUjpg httpiimgurcomgJosqBujpg

Bu uçuşun amacı Murrietta Heights’ta bir yerlerde harekeden eden ve iki adet zırhlı kamyondan oluşan konvoyu bulmanız. Zamanında vardıktan sonra kronometre kaybolacak ve kamyonları takip etmeye başlayacaksınız. Bütün bunların yanında, kamyonlara çok yakın uçmamanız gerektiğini unutmayın. Bunu yapmazsanız, sadece görevde başarısız olmayıp %100 bitirme şansını da kaybetmiş olacaksınız. Kamyonları takip ederken belirli aralıklarla sinematik kamera moduna geçeceksiniz, ki bu da size Lester’ın kamerasından görme imkanı sağlayacak. Aslına bakarsanız bu iyi bir yöntem çünkü helikopter ile düzgün bir biçimde uçmanıza yarayacak. Yolunuz boyunca köprülere dikkat edin, en az bir tanesinin altından uçun. Kamyonları gözden kaybetmemeye özen gösterin çünkü radarda kamyonları göremeyeceksiniz. Öte yandan kamyonlara çok yakın uçmayın, özellikle trafik lambalarında durduklarında mesafenizi korumayı unutmayın.

httpiimgurcomx3l4kdQjpg httpiimgurcomdirML9Qjpg

Bu evrenin sonunda, kamyonlar bir tünele girecekler. Eğer oyunu %100 bitirmek istiyorsanız bu tünelin içinden uçmanız gerekecek. Tünelin içinde uçarken analoglarla hassas ve ufak dokunuşlarla duvarlara çok çarpmamaya çalışın. Aksi taktirde helikopter patlayacaktır. Bundan sonra ise kamyonlar bir garaja girecek, bu da demek oluyor ki takibinizi burada sona erdirebilirsiniz.

httpiimgurcomFtlWPaKjpg httpiimgurcomn7yC66Ijpg

Helikopterin kontrolünü tekrar aldıktan sonra, Lester’in açıklamalarını beklemeden banka binasının arkasına uçun ve resimde görülen inşaat alanının üstünde durun. Lester’ın etrafı incelemesine izin verin.
Görevin sonuna doğru, görevi kiminle bitirmek istediğinizi seçmelisiniz. Bu seçim görevin bitimine etki etmeyecek bir seçim olacak. Hala Trevor ile oynamak istiyorsanız, havalimanına Lester ile dönüş yapmalısınız. Eğer Michael’i seçerseniz, Franklin’i Vinewood Hills’de ki villasına götürmelisiniz.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Perfect Distance – Vanları aradaki mesafeyi koruyarak takip edin ve hiç mesafe konusunda uyarılmayın.
– Cavity Search – İnşaat deliğini 20 saniyeden daha kısa sürede bulun.
– Under the Bridge – Vanları takip ederken herhangi bir köprünün altından geçin.
– Tunnel Flight – Vanları takip ederken köprünün altından uçun. Hiçbir şeye çarpmamaya özen gösterin.
– Time – 11:00 dakikadan daha kısa sürede bitirin.


Cevap bulunamadı.