alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
2588
GTA 5 - The Big Score Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:49

The Big Score

Bu görev oyundaki en büyük ve son soygunun planlanma aşamasıdır. Çok kısa sürecek bu görevi başlatmak için Strawberry’de bulunan strip klübe herhangi bir karakterle giderek başlatabilirsiniz.

httpiimgurcomgZB6UL0jpg httpiimgurcomewmUNdHjpg

Klübe girin ve Trevor’ın kaldığı odaya doğru ilerleyin. Oraya vardığınızda bir ara sahne girecek ve Lester’ın konuşmasını dinleyeceksiniz. Soygun için size 2 seçenek sunulacak.

httpiimgurcomTOkHad3jpg httpiimgurcomLrtsJlXjpg

– Subtle seçeneğini seçerseniz zırhlı araçları çalıp onları koruyan korumaların yerine girerek kasaya gireceksiniz. Altın külçeleri tekrar zırhlı araçlara yükledikten sonra trafik lambalarını kontrol ederek buluşma noktasına ilerleyeceksiniz. Daha sonra altınları araçlara yükleyip ekibinizi takip edeceksiniz. Bu yöntem için Stingers, Gauntlet: Pillbox Hill, Rockford Hills ve Mission Row görevlerini yapmanız gerekecek. Ayrıca bu yöntemde iki soyguncu, iki sürücü ve bir hacker kiralamanız gerek.

– Obvious seçeneğinde ise bankanın arka tarafında bulunan yapım halindeki tüneli driller yardımıyla delerek kasaya ulaşacaksınız. Yapışkan bombaları kasalara yerleştirip patlattıktan sonra altın külçeleri helikopterin halatlarına bağlayarak oradan uzaklaşacaksınız ve Sandy Shores bölgesinde ilerlemekte olan trenin vagonlarına altınları bırakacaksınız. Bunun için Getaway Vehicle, Driller ve Sidetracked görevlerini tamamlamanız gerek. Gerekli ekip üyeleri ise iki soyguncu ve iki sürücü.

httpiimgurcom3V4jE8Ijpg

Bu soygundan kârlı çıkmak için size daha öncede pek çok kez önerdiğimiz soygun ekip üyelerini seçebilirsiniz. Gerekli görevleri yaptıktan sonra Lester size soygun için haber verecek.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Görevi bitirin.


Cevap bulunamadı.