alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
908
GTA 5 - The Bureau Raid Fire Crew Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:35

The Bureau Raid – Fire Crew

Getaway Vehicle ve Fire Truck görevlerini bitirdikten sonra Lester’ın size haber vermesiyle soygunu başlatabilirsiniz. Radarda gösterilen “H” harfine gidin.

httpimgurcom206xg5gjpg httpimgurcomKroUUt6jpg

Ara sahneyi izleyin. Ara sahneden sonra Michael’ın aracına binin ve Pillbox Hill bölgesinde bulunan FIB binasına gidin. Binanın ön tarafına aracı park edin ve girişe doğru ilerleyin. Asansöre binin ve temizlik eşyalarını alın.

httpimgurcomWreC1eMjpg httpimgurcomKAubzcvjpg

İlk koridoru temizlemeye başlayın. Radarda bu bölgeler kırmızı olarak gözüküyor. Belirtilen yerlere gidin ve belirtilen tuşa basarak yerleri temizleyin. Daha sonra yine belirtilen yere gidin ve Michael’ın bombayı yerleştirmesini bekleyin.

httpimgurcomghXSBtHjpg httpimgurcomNu1mA2Bjpg

Sonraki koridoru temizleyin ve son olarak WC’ye bombayı yerleştirin. İşiniz bittikten sonra asansöre geri dönün ve binadan çıkın. Franklin’e geçin ve telefon rehberinden “Detonate” seçeneğini seçerek bombaları patlatın. İtfaiye ekibi kılığında olay yerine gidin ve içeri dalın.

httpimgurcom9q2UJQDjpg httpimgurcomyja1rQajpg

Asansörle yukarı çıkın daha sonra merdivenleri kullanarak bilgilerin saklı olduğu kata çıkın ve acele edin. Oksijen tüpü bir süre sonra bitiyor. Belirtilen odaya girmek için kapıyı yapışkan bomba yardımıyla patlatın. Odaya girin ve bilgileri çalın.

httpimgurcomm6twCYljpg

Bilgileri çaldıktan sonra odadan çıkın ve ekibinizi takip edin. Kısa süre sonra bir patlama olacak ve ekibinizdeki elemana yardım edip ayağa kaldıracaksınız.

httpimgurcomgXF9Nfhjpgjpg httpimgurcomBl1NQ6ujpg

İlerlerken göçüntülerin altında kalmamaya dikkat edin. Kısa süre sonra bir patlama olacak ve bir süre baygın kalacaksınız. Uyandığınızda ekibinizin yanına gitmeye çalışın. İlerlerken önünüze çıkan bazı düşmanları öldürün.

httpimgurcomDFuMX6Ijpg httpimgurcomUrnqk1ejpg

Asansör boşluğuna geldiğinizde halatları bağlayın ve aşağı doğru iniş yapın. Three’s Company görevindeki gibi inişlerde tam kontrole sahipsiniz. Girişe gelin ve binadan çıkın. İtfaiye aracına binin ve kaçış aracını bıraktığınız yere sürün.

httpimgurcomKG06zbEjpg httpimgurcomYpkC3tCjpg

Kaçış aracına binmeden önce itfaiye aracını havaya uçurun ve belirtilen yere yani Lester’ın evine gidin. Ara sahneden sonra kısa bir telefon konuşmasından sonra görev bitmiş olacak.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Time – Görevi 18:00 dakikada bitirin.
– Out of Breath – %40 oksijen ile binadan çıkın.
– You Missed a Spot – Temizlik bölümünü 03:00 dakikadan daha kısa sürede bitirin.
– Abseiler – Asansör boşluğundan aşağı 30 saniyeden daha kısa sürede inin.


Cevap bulunamadı.