alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
999
GTA 5 - The Bureau Raid Roof Entry Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:37

The Bureau Raid – Roof Entry

httpiimgurcomkicMKerjpg httpiimgurcomGKxZdDbjpg

Eski tekstil fabrikasına dönün, ara sahneyi izleyin ve ara sahneden sonra Michael’ın aracına binin. Franklin ile Los Santos Belediye binasına doğru gidin. Oraya giderken Michael ile Franklin arasında geçen konuşmaları dinleyin. Belirtilen yere vardığında seçtiğiniz ekip sizi orada bekliyor olacak.

httpiimgurcomlJ1muoFjpg httpiimgurcomNq5rEa3jpg

Helikoptere binin ve havalanın. Sarı bölgeye doğru uçun, oraya vardığınızda helikopteri pilot kontrol etmeye başlayacak. Şimdi yapmanız gereken şey, helikopterden atlayıp FIB binasına paraşüt yardımıyla iniş yapmak. Tam olarak sarı yere atlamanız gerek, yoksa görevi %100 tamamlayamazsınız. Binaya inin ve kısa ara sahneyi izleyin.

httpiimgurcom5xYBZCwjpg httpiimgurcom5nVwLHojpg

Odaya girmek için yapışkan bomba yerleştirin ve kapıyı patlatın. Kısa bir ara sahne sonrası görevi %100 bitirmek için bilgisayarı 45 saniye içerisinde hacklemeniz gerekiyor. Hack için bu adımları uygulayın: My Computer/External Device(J:)/HackConnect.exe/BruteForce.exe/Down&Out.exe.

httpiimgurcom15Ppghojpg httpiimgurcomQfjn0Y4jpg

Hack işleminden sonra size doğru gelen düşmanlarla çatışmaya başlayın. Karakter değişimi serbest, biz Michael ile oynamanızı öneriyoruz. Özel yeteneğini bol bol kullanmaya çalışın çünkü yoğun bir düşman atağı size doğru geliyor. Çatışırken oyunun size önerdiği tuşa basarak bilgisayara bakabilirsiniz. Kısa süre sonra sizi almak için bekleyen helikopteri FIB helikopteri vuracak ve helikopter düşecek.

httpiimgurcomnSbCtAxjpg httpiimgurcomWNPPljkjpg

Dosyalar silindikten sonraki işiniz binadan çıkmak. Ekibinizi takip edin, merdivenlerden inin ve önünüze çıkan düşmanları öldürün. Sivillere zarar vermemeye dikkat edin, kısa süre sonra düşen helikopterinizin olduğu kata geleceksiniz. Ara sahneyi izleyin.

httpiimgurcomD8e12uPjpg httpiimgurcomCWlqcZbjpg

Ara sahneden sonra ilerlerken önünüze aniden çıkacak olan düşmanlara dikkat edin. Kapının orada pusmuş son 2 düşmanı öldürün ve halatlarınızı bağlayarak binadan aşağı iniş yapın. Belirtilen tuşa basarak daha hızlı iniş yapabilirsiniz.

httpiimgurcomPHdWb0Kjpg httpiimgurcomLxXh32Cjpg

Balkona indiğinizde size doğru gelen helikopterin pilotunu vurmaya çalışın. Bunu Michael’ın özel yeteneğini kullanarak kolayca yapabilirsiniz. Helikopteri indirdikten sonra belirtilen yere gidin ve tekrar halatlarınızı bağlayarak aşağı iniş yapın.

httpiimgurcomjReVwfGjpg httpiimgurcomA52DTz2jpg

İnişten sonra son birkaç düşmanı öldürün ve ambulansa binerek Franklin’in evine sürün. Eve geldiğinizde ekibiniz sizden ayrılacak, Lester’ın yanına gidin ve ara sahneyi izleyerek görevi bitirin.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– No Innocents – Hiçbir masum sivili öldürmeyin.
– Headshots – 20 kişiyi kafadan vurun.
– Accuracy – %70 isabet oranı ile bitirin.
– Perfect Drop – Çatının orta bölümüne düzgün bir biçimde inin.
– Hacker – Sistemi 45 saniyede hackleyin.
– Time – 19:00 dakikadan daha kısa sürede tamamlayın.


Cevap bulunamadı.