alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
366
GTA 5 - The Jewel Store Job Loud
Barış S.
28 Mart 2015 12:07

The Jewel Store Job – Loud

httpiimgurcompDbK4bGjpg httpiimgurcomzbNi2Zmjpg

Lester’dan mesaj geldiği an radarda “H” (Heist) harfine doğru gidin. Görev, Michael’ın ekibe soygunun nasıl gerçekleşeceğini anlatan ara sahne ile başlıyor. Ara sahneden hemen sonra Franklin’i kontrol etmeye başlıyoruz. Michael’ı takip ederek binadan çıkın, kamyona(Declasse Buritto) binin ve diğerlerinin size katılmasını bekleyin. Şimdi mücevher dükkanına gidebilirsiniz. Giderken aracınızdaki grup üyelerinin konuşmalarını dinleyebilirsiniz.

httpiimgurcomODhahn8jpg httpiimgurcomKvV23nNjpg

Vangelico’ya vardığınızda Michael, kapıya sert bir tekme atarak içeri giriyor ve soygun burada başlıyor. Soygun başladığında radarda yeşille gösterilen mücevherlere odaklanın ve oyunun gösterdiği tuşa basarak mücevherleri cantanıza doldurun. Eğer yetenekli bir hacker kiraladıysanız, dükkanı soymak için 90 saniyeniz var. Eğer iyi bir soyguncu kiraladıysanız, o da kimseyi öldürmeyecek ve yan odadan çıkan kişiyi hemen etkisiz hale getirecektir. Mücevherleri çalarken hiçbir sorun yaşamamanız gerekiyor.

httpiimgurcomn487QnDjpg httpiimgurcomE4p2BuEjpg

Tüm mücevherleri çaldıktan sonra dükkanı terk edin, kısa bir ara sahne izledikten sonra, arazi motoruyla Franklin olarak kaçacaksınız. Ekibinizi takip edin ve peşinizde olan polislerden endişelenmeyin. Tabii ki Franklin’in özel yeteneğini kullanmayı unutmayın. Köprüden otoyola atlayın ve tünele girin.
– Eğer amatör bir soyguncu seçtiyseniz tünele girerken kaza yapacaktır. Böyle bir şey olursa düşürdüğü çantanın üzerinden geçerek çantayı alabilirsiniz.

httpiimgurcomUhaN41mjpg httpiimgurcom5ia0cp1jpg

Tünelde ilerlerken sık sık Franklin’in özel yeteneğini kullanmaya çalışın. Özellikle dar geçitlerde çok işinize yarayacak. Diğerlerinin kaçış için yaptığı konuşmaları dinleyin. Görevin bu kısmı tünelden LS river’a çıkmanızla son bulacak.

httpiimgurcom6qF8MqNjpg

Tünelden çıkınca Michael’ı kontrol ediyor ve bir kamyon(Vapid Benson) sürüyor olacaksınız. Yeni göreviniz polislerden kaçan ekibinizi korumak fakat bunun için silahınızı kullanmanız gerekmiyor. Sadece kamyonetinizle polis araçlarına çarpmanız yetiyor. Bunları yaparken ekibinizle aranızın açılmamasına dikkat edin ve gelen tehlikelere karşı gözleriniz açık olsun.

httpiimgurcomo9ImOVAjpg httpiimgurcom5lUkyI1jpg

Tüm polislerin işini bitirdikten sonra, gösterilen yere gidin ve tüm motorcuların kamyonun içine girmesini bekleyin. Şimdi tek yapmanız gereken gösterilen yere gitmek ve son ara sahneyi izleyip kârınızın tadını çıkartmak.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Quick Grab – 50 saniyede dükkanı soyun.
– Protégé Protected – Nehirde Franklin’e yardım edin.
– Clean Sweep – Mücevher dükkanında 20 cam kabinide kırın.Cevap bulunamadı.