alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
713
GTA 5 - The Long Stretch Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 11:56

The Long Stretch

httpiimgurcomXeqKssKjpg httpiimgurcomSKJk9Ujjpg

Father/Son görevini bitirdikten sonra açılan bu göreve Franklin’in evine dönerek başlayabilirsiniz. Eve girin, içeri girer girmez bir ara sahne girmiş olacak. Ara sahne sonrası binanın önünde bulunan araca binin. Lamar ve Stretch ile buranın kuzeyinde bulunan Ammu-Nation silah dükkanına sürün.

httpiimgurcom7OEswPvjpg httpiimgurcomxRTi83zjpg

Dükkana girin ve satın almak için kasiyere doğru ilerleyin. Zorunlu olarak $550’a “Pump Shotgun” ve $472’ a “Flaslight” alıyorsunuz. Eğer yeterli paranız yoksa ileride daha güçlü silahlar almak için bir şey almayabilirsiniz. Alışverişiniz bittiğinde, aracınıza dönün.

httpiimgurcomgRmkQM6jpg httpiimgurcomnGHRUPSjpg

Şimdi gitmeniz gereken yer dükkanın kuzey batısında bulunan Recycling Plant. Radarda gösterilen yere vardığınızda, pompalı tüfeğinizi hazır tutun. Binaya girin ve üst kata çıkın, böylece bir odaya gireceksiniz ve odaya girdiğinizde kısa bir ara sahne girecek. Burada daha önce yakaladığımız Ballas üyesini göreceksiniz.

httpiimgurcomrBflPotjpg

Ara sahneden sonra ortalık kızışacak, hemen diğer odaya dalın. Kutuların arkasına siper alın ve ilk gelen Ballas grubuna ateş açın. İşte burada yeni aldığınız pompalı tüfeği kullanmanın tam zamanı, çünkü bazen tek kurşunda işi bitirmek size avantaj sağlıyor. Unutmayın, hem Lamar hem de Stretch’in canına dikkat etmeniz gerekiyor, ikisinden biri ölürse görev başarısız oluyor. Düşmanlarınızı öldürdükten sonra yerde duran cesetlerden silahları ve mermileri toplayın, ve dostlarınızı takip edin.

httpiimgurcombY94mepjpg

İlerlerken iki düşman kapıyı kırarak önünüze çıkacak. İkisinide olabildiğince hızlı öldürmeniz gerekli(pompalı tüfeğiniz burada oldukça iş görür) aksi takdirde Lamar veya siz ölebilirsiniz. Tekrar yan odada sizi bekleyen birçok düşman var. Hızlıca odaya girip bir yere saklanıp düşmanları vurmalısınız.

httpiimgurcomNVtbHMwjpg httpiimgurcomdlfvq48jpg

Merdivenlere ulaşın ve tetikte olun, merdivenden inerken düşman çete üyeleriyle karşılaşabilirsiniz. Sarı kapıyı açın, kutuların arkasına saklanın ve düşmanları öldürün. Daha geniş bir bölgeye gidin ve buradaki düşmanları da dikkatli bir şekilde öldürün. Yangın çıktığında bu bölgenin sağ tarafından uzak durun çünkü sağ tarafı alev almaya başlayacak ve bir anlık dikkatsizliğiniz karakterinizin ölümüyle sonuçlanacak.

httpiimgurcomghOnC1Pjpg httpiimgurcom7xu8mP9jpg

Düşmanları temizledikten sonra çıkışa doğru ilerleyin(giderken sağlık çantası görebilirsiniz), giderken koridorda karşılaşacağınız son çete elemanlarını indirin. Binadan çıktıktan sonra hemen “Assault Rifle” ı(muhtemelen cesedin birinden bulmuş olacaksınız) veya uzun menzilde etkili başka bir silahınızı çıkartın ve helikopterde bulunan keskin nişancıları indirin.

httpiimgurcomROSguTHjpg

Lamar ve Stretch’i takip ederek sarı merdivene doğru ilerleyin. Çatılarda koşmaya başlayın. Dostlarınıza yakın kalın, yakındaki düşmanları yok varsayın. Duvarın üstünden atlayın ve 4 kapılı bir araç bulun.

httpiimgurcomgmdXIe7jpg httpiimgurcomAeqLqEGjpg

Şimdi peşinize takılan polislerden kurtulmanız gerek. Aracı olabildiğince hızlı sürerek bir yeraltı otoparkı veya bir tünel(çevrede daha iyi bir yer yoksa) veya tenha bir yer bulun ve peşinizdeki polislere izinizi kaybettirin. Polislerden kaçarken, Franklin’in özel yeteneğini kullanmayı unutmayın. Polislerden kurtulduktan sonra yapmanız gereken tek şey arkadaşlarınızı Franklin’in evinin önüne bırakmak.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Accuracy – %60 isabet başarısına ulaşın.
– Headshots – 10 düşmanı kafasından vurun.
– Unmarked – Minimum hasarla görevi bitirin.
– Mission Time – 10:30 dakikada görevi bitirin.Cevap bulunamadı.