alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
580
GTA 5 - The Merryweather Heist the Freighter Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:37

The Merryweather Heist – the Freighter

httpimgurcomtAXaq0Hjpg httpimgurcomNewLpuIjpg

Floyd’un apartmanına döndükten sonra, soygunda katkısı bulanacak herksin olduğu bir ara sahne izleyeceksiniz. Ara sahneden sonra dışarı çıkın ve Trevor’ın veya en az 3 kişinin binebileceği bir araca binin. Belirtilen yere, limanın yakınındaki köprüye gitmek.

httpimgurcom76E7oQpjpg httpimgurcomYQ1ts70jpg

Kontrollerin Franklin’e geçmesini bekleyin ve daha sonra merdivenlerin yanındaki belirtilen bölgeye gidin ve orada pusun. Bir ara sahne daha izleyin ve üstteki ekran görüntüsünde gösterilen korumaları tek kurşunda indirmeyi deneyin.

httpimgurcomjj99DJEjpg httpimgurcomW2qJVFCjpg

Buradan sonra Michael ve Franklin ikilisinden istediğinizi seçebiliyorsunuz. Eğer Franklin ile oynamak istiyorsanız sniper ile Michael’a yardım etmelisiniz. Fakat hepsini kafadan vurmaya dikkat edin.

httpimgurcommj1O3Nsjpg httpimgurcomQkm9oGBjpg

Michael ile oynamak istiyorsanız, bombaları yerleştireceğiniz yere gitmelisiniz. Gösterilen yere gittiğinizde yapışkan bombayı seçerek bombayı kurun ama patlatmayın. Bizce Michael’ı seçmek daha akıllıca olacak, çünkü hem istediğiniz yoldan gidebilecek hem de susturuculu silahınız sayesinde düşmanları sessizce indirebileceksiniz.

httpimgurcom3ZCJEWvjpg httpimgurcomozlZ7Axjpg

3 bombayı da kurduğunuzda, sizden geminin içine 4. yani son bombayı kurmanız istenecek. Artık Franklin’e geçmek işinizi kolaylaştıracaktır. Çünkü üst balkondaki düşmanları Michael ile görmeniz çok zor. Geminin alarmının çalması sizi endişelendirmesin. Bunu önlemenin bir yolu yok. Hâlâ Franklin ile Michael’ı korurken, onun talimatlarını iyi dinleyin. Çünkü düşmanların yerini size bildiriyor.

httpimgurcomWSl8FVxjpg httpimgurcomUoBdaWgjpg

İşler kızışmaya başladığında, Franklin’e ateş edenleri vurmaya çalışın. Önce açıkta duran düşmanları indirin, daha sonra araçların arkasına veya başka yerlere saklananları haklayın.

httpimgurcomzNWLniVjpg

Gelecek düşman helikopterini indirmeye hazır olun. Önceki görevlerde olduğu gibi pilotu vurursanız işiniz kolaylaşacaktır.

httpimgurcomjyYkW9qjpg httpimgurcom0g4fXWwjpg

Tüm düşmanları hakladıktan sonra, Michael’ı bottan kaçarken korumaya devam edin. Michael’ın suya atladığı ara sahneyi izledikten sonra telefon rehberinizden Detonate seçeneğini seçin ve gemiyi suya batırın.

httpimgurcomrv84q65jpg httpimgurcomLfeyhaIjpg

Michael’ı kontrol edene kadar bekleyin ve sonra kargoyu bulmaya çalışın. Denizaltındaki sonar dalgaları sayesinde yerini belirleyin. Kargoya yaklaştığınızda haritada yeşil renkte görünecektir.

httpimgurcomlKWpib4jpg httpimgurcomWFVKJuujpg

Daha sonra Trevor’ı kontrol etmeye başlayacaksınız. Michael’ın bulduğu kargoya doğru yaklaşmaya başlayın fakat hiçbir yere çarpmamaya dikkat edin. Yeterince yaklaştığınızda denizaltı kargoyu otomatik olarak kendine bağlayacaktır.

httpimgurcomL4476q9jpg httpimgurcomG3S4gqYjpg

Şimdi yapmanız gereken tek şey denizaltının sudan çıkarılacağı yere gitmek. Kargoyu bulduğunuz yerin kuzeybatısında bulunan yere götürürken doğru yerde olduğunuzu denizaltındaki sarı daireler ile takip edebilirsiniz. Gösterilen yere gittiğinizde görev sonlanacak. Lester’ın uyarısı üzerine çaldığınız silahı geri iade edeceksiniz, yoksa dünyanın her yerinde sizi arayacaklar.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Headshots – 12 kişiyi kafadan vurun.
– Accuracy – En az %80 isabet oranı sağlayın.
– Ninja – 12 kişiyi sessizce öldürün.
– Container Hunter – Kargo denize düştükten sonra 60 saniye içerisinde bulun.
– No Alarms – Bombayı patlatana kadar kimseyi alarma geçirmeyin.


Cevap bulunamadı.