alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
1681
GTA 5 - The Merryweather Heist The Offshore Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:42

The Merryweather Heist – The Offshore

httpiimgurcom8WSqolCjpg httpiimgurcoma2BAmMMjpg

Floyd’un apartmanına döndükten sonra, soygunda katkısı bulunacak herkesin olduğu bir ara sahne izleyeceksiniz. Michael’ı kontrol ettiğinizde dışarı çıkın ve en az 3 kişinin binebileceği bir araç bulun. Trevor’ın havaalanına gitmelisiniz. Haritanın orta bölümünde Sandy Shores’ta bulunuyor.

httpiimgurcomSNmz9pmjpg

Kargo helikopterine binin ve denizaltını kanca ile kaldırarak, gösterilen yere doğru uçmaya başlayın.

httpiimgurcomN6u0zbjjpg httpiimgurcom2eAetvujpg

Gösterilen yer kuzeybatıda bir ada, yani yolunuz birazcık uzun. Helikopteri yüksek irtifada uçurmaya çalışın aksi takdirde Chilliad dağının civarında bir şeye çarpabilirsiniz. Gösterilen yere ulaştığınızda uçuş hızınızı düşürün ve denizaltını bırakın.

httpiimgurcomNIrvkmZjpg httpiimgurcomoZ5kBQajpg

Trevor’a geçtiğinizde, telefonunuzu çıkarın ve Trackify uygulamasını açın. Şimdi dalışa geçebilirsiniz. Deniz tabanına yakın yüzün ki böylece telefonunuzda gösterilen kırmızı noktayı takip edebilesiniz. Bu kısmın biraz uzun olabileceğiniz aklınızdan çıkarmayın çünkü aradığınız şey denizin derinliklerinde bulunuyor.

httpiimgurcomw3SRDTyjpg

Kargonun üstüne yaklaşın, otomatik olarak denizaltına bağlanacaktır. Şimdi yüzeye yüzmeye başlayın.

httpiimgurcomeZdORzTjpg httpiimgurcomFeu7a8Ljpg

Denizaltı, Michael’ın uçurduğu helikoptere takıldığında yükselin ve başladığınız yere yani Trevor’ın havaalanına uçmaya başlayın.

httpiimgurcomswX54gUjpg httpiimgurcomTzibB9Hjpg

Şimdi işler kızışmaya başlayacak. Merryweather paralı askerleri Michael’ın kullandığı helikopteri takip etmeye başlayacaklar. Franklin’e geçerek düşman helikopterlerine ateş edin. Ateş ederken sürekli sol ve sağ tüfek koltukları arasında mekik dokumanız gerekli. Helikopterleri indirdikten sonra radarda nereye gitmeniz gerektiği size gösterilecek.

httpiimgurcommtRRDl9jpg httpiimgurcomkfdem0cjpg

Görevin sonuna doğru, helikopterin arka tarafından ateş etmeniz gerekecek. Bu bir şeyi değiştirmeyecek fakat yine de mevcut tehlikeleri uzaklaştırın. Görevi bitirmek için son adım havaalanına geri dönmek. Michael’a geçin ve havaalanına uçun. Havaalanına geldiğinizde öncelikle denizaltını dikkatlice bırakın daha sonra da iniş yapın. Görev burada sonlanacak.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Salvager – Kargonun yerini 02:00 dakikadan önce bulun.
– Time – Görevi 14:30′dan önce bitirin.
– Show no Mercenary – Peşinizdeki tüm paralı askerleri öldürün.
– Weathering the Storm – 04:00 dakikadan önce kovalamacaya son verin.Cevap bulunamadı.