alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
960
GTA 5 - The Multi Target Assassination Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:24

The Multi Target Assassination

Hotel Assassination görevinden sonra Little Seoul bölgesinde bulunan benzin istasyonuna gidin. Radarda “L” harfi olarak gözüküyor.

httpiimgurcompazvUxNjpg httpiimgurcomGOWDtwHjpg

İstasyona varın ve ara sahneyi izleyin. Göreviniz, 9 dakika içinde şehrin belirli yerlerinde olan 4 kişiye suikast düzenlemek. Hızlı bir araç bulun, zaman sınırı olduğundan çok işinize yarayacak.

httpiimgurcomuavDMyXjpg httpiimgurcomyt4XRsOjpg

Vespucci sahiline gidin ve spor aletlerinin orada bekleyen adamı öldürün ve sıradaki hedefe doğru ilerleyin. Sahilin üst tarafında bulunan açık otoparka gelin ve araçtan inin. Denize açılmış olan teknedeki adamı sniper ile indirip bölgeden uzaklaşın.

httpiimgurcomstyEJgUjpg httpiimgurcomRPhzXEKjpg

3. hedefimiz Rockford Hills’teki Eclipse Medical Tower’ın camlarını temizleyen görevli. Radarda gösterilen bölgede durun ve karşı binadaki görevli kılığındaki hedefimizi sniper ile indirin ve son hedefe doğru sürün.

httpiimgurcomRxUjLD3jpg

Vinewood Hills bölgesinde ilerleyen son hedefe doğru hızla ilerleyin ve motor kullanan hedefinize arkadan çarpıp ölmesini sağlayın. Görevi burada bitecek.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Speedy Killer Bonus – Hedefleri en kısa zamanda öldürün ve öldürmekle vakit harcamayın.


Cevap bulunamadı.