alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
512
GTA 5 - The Wrap Up Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:39

The Wrap Up

httpiimgurcom1QNQqPXjpg httpiimgurcomp9jsCXYjpg

Bu görevin başlangıç yeri, Los Santos’un ana bölgesinin kuzey batısında kalan Kortz Merkez Kompleksi. Bu görev için belirlenen yere Michael ile gitmelisiniz. İşaretli bölüme giden tek bir yol var, oraya vardıktan sonra aracınızı otoparkta bırakın. Yolun geri kalanını yüreyerek gidin, yukardaki balkona çıkın ve burada, güneydoğu tarafındaki köşede Dave’i bulacaksınız. Dave, Steve ve Sanchez ile ilgili bir ara sahneden sonra büyük bir çatışma olacak.

httpiimgurcomFHvuglJjpg httpiimgurcomnny4aGTjpg

Çatışma çıktıktan hemen sonra, envarterinizden iyi bir silah seçin (assault rifle olabilir), yakındaki düşmanları temizlemekle işe başlayın. Çatışma sırasında belirli aralıklarla Michael’ın zamanı yavaşlatma yeteneğini kullanmayı unutmayın. Özellikle ağır zırh ve koruma giymiş düşmanları kafalarından vurmanız için size imkan tanıyacaktır. Bütün düşmanları temizledikten sonra haritada görünen sarı işarete doğru gidin.

httpiimgurcom9aSfzBfjpg httpiimgurcomBnKSGNLjpg

Ana bahçeye geldikten sonra, bir adet Merryweather helikopteri göreceksiniz. Bundan sonrada Trevor’a geçiş yapacaksınız. Trevor’a geçtikten sonra helikopterin pilotunu mümkün olduğunca hızlı bir şekilde öldürmeye çalışın, böylece helikopter düşecektir.

httpiimgurcomjrK2x8rjpg httpiimgurcomsem7ODnjpg

Dürbünlü tüfeğiniz ile ateş etmeye devam edin ve düşmanları öldürün. Bundan sonra tekrar Michael’a geçiş yapabilme imkanına sahip olacaksınız. Bu noktadan sonra ister Michael ile yakın savaşlarda düşmanlara saldırın, isterseniz uzaktan tüfeğinizle düşmanlarınıza kan kusturun! Michael’i tercih ederseniz zamanı yavaşlatma yeteneğini kullanmayı unutmayın. Burada Trevor’un olduğu yerden hareket etmesine gerek yok, fakat Michael ana bölüme ulaşmak zorunda.

httpiimgurcomO2ESa8Tjpg httpiimgurcom0RopEN2jpg

Buralarda bir yerlerde tıpkı daha önceki gibi bir adet Merryweather helikopteri daha göreceksiniz, onu da tıpkı daha önce yaptığınız gibi pilotunu vurarak düşürün. İki karakteri de bu iş için kullanabilirsiniz. Michael Dave’in yanına vardıktan sonra, arkadaşınızı ajanlardan koruyun. Öncelikle en yakın olanlardan başlamalısınız. Bu arada bir başka Merryweather helikopterinin geleceğini ve ona dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın.

httpiimgurcomrqVSLzGjpg httpiimgurcomDgQjd4Yjpg

Bölgeyi temizledikten sonra, Michael’a geçin ve Dave’i takip edin. Bölgeyi bir an önce terk etmeye çalışmayın, çünkü otoparkta bir düşman grubu ile daha karşılaşacaksınız. Kolonları ve etraftaki diğer objeleri korunmak için kullanmayı unutmayın. Bu arada bomba atar silahı da düşmanların oldukları yerlerdeki araçları patlatmanız sonucunda çatışma sırasında size fazlasıyla avantaj sağlayacaktır.

httpiimgurcomnFFcReJjpg httpiimgurcomRYIjJrPjpg

İşiniz bittikten sonra otoparktaki araçlardan birini çalın ve kaçmaya başlayın. Buradan sonra sizi takip etmeye çalışan son bir düşman olacak, bu da Merryweather helikopterinden başkası değil. Görevi %100 bitirmek için bu helikopteri düşürmelisiniz. İster durup herhangi bir silah ile ateş edin, ister binaların arasına hızlıca giderken yüksek gökdelenlere çarptırmaya çalışın isizin yönteminize göre değişebilir. Ne yaparsanız yapın, eninde sonunda Trevor ile buluşmak için Morningwood district’e gitmeniz gerekecek.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Time – 07:00 dakikadan daha kısa sürede tamamlayın.
– Headshots – 18 kişiyi kafadan vurun.
– Buzz Off! – Takip eden helikopteri düşürün.


Cevap bulunamadı.