alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
680
GTA 5 - Three’s Company Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:29

Three’s Company

Yayınlanan ilk incelemede adını The Extraction olarak duyduğumuz fakat oyunun çıkışına kadar Three’s Company olarak değiştirilen bu göreve FIB binasına, yani radarda gözüken “B” harfine giderek başlatabilirsiniz. Bu görev, 3 ana karakteri kullanacağımız ilk görev.

httpiimgurcomuIdUYttjpg httpiimgurcomn8jdHLJjpg

FIB binasına gittiğinizde bir ara sahne girecek ve FIB için IAA binasından bir rehineyi çalmamız istenilecek. Ara sahneden sonra Dave ile birlikte araca doğru ilerleyin ve radarda gösterilen yere sürün.

httpiimgurcomHlnZo85jpg httpiimgurcombkjUQB4jpg

Gösterilen yere vardığınızda Trevor ve Franklin orada olacak ve bir ara sahne daha girecek. Michael, Trevor ve Franklin’i tanıştıracak ve planı anlatmaya başlayacak. Trevor, helikopteri kullanırken Michael halatla IAA binasına iniş yapacak ve Franklin karşı binadan sniper ile Michael’a destek verecek. Ara sahneden sonra Trevor’ı kontrol edeceksiniz. IAA binasına doğru uçun.

httpiimgurcomad2g9Lpjpg httpiimgurcomoOgiYMXjpg

IAA bina çatısının gösterilen yerine geldiğinizde ara sahne girecek ve Michael’ı kontrol edeceksiniz. Binadan halat yardımıyla rehineyi sorguladıkları odanın olduğu kata inin. Bu inişte, kamera açısını ve iniş hızını ayarlamada tam kontrole sahipsiniz.

httpiimgurcomPAvgCArjpg httpiimgurcomyOhSVwvjpg

Sorgu odasının olduğu yere indiğinizde sorguyu dinleyin ve sorgulama işkence kısmına geldiğinde içeri dalın. Oyun sizden Franklin’e geçmenizi isteyecek, bu sayede Michael’ı sniper ile koruyacaksınız. Franklin’e geçin ve koridoru temizleyin.

httpiimgurcom8zSuEO7jpg httpiimgurcomXC8IFEvjpg

Kısa süre sonra karakter değişimi serbest olacak, Michael’a geçerek ajanları kolayca temizleyin. Otomatik olarak Franklin’i kontrol edeceğiz, size doğru gelen helikopteri indirin ve diğer karakterlere geçiş yapın.

httpiimgurcomSYv4Dpzjpg

Trevor, helikopteri kullanırken siz de peşinizde olan helikopterleri indirmeye çalışın. Eğer zorlanıyorsanız Trevor’ı kontrol edin, kısa süre sonra Michael, helikopterlerin icabına bakacak.

httpiimgurcomHFDAn0sjpg httpiimgurcom76TNB6Pjpg

Helikopteri indirdikten sonra, gösterilen yere uçun ve rehineyi FIB yetkililerine teslim edin. Görev burada sonlanacak.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Time – 07:30 dakikadan daha önce bir sürede bitirin.
– Accuracy – En az %60 isabet oranı ile oynayın.
– Headshots – 10 kişiyi kafadan vurun


Cevap bulunamadı.