alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
509
GTA 5 - Trevor Philips Industries Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:17

Trevor Philips Industries

Görevi başlatmak Yellow Jack Inn adlı bara gidin. Mr. Phillips görevinden sonra radarda gözüken “C” harfi.

httpiimgurcomFkhcjiBjpg httpiimgurcom45Sh6rJjpg

Trevor’ın karavanının güneyinde bulunan bara girin ve ara sahneyi izleyin. Kısa süre sonra sizinle iş yapmak isteyen Mr. Cheng ve onun çevirmeniyle tanışacaksınız. Ara sahneden sonra uyuşturucu yaptığınız mekana sürün ve Chef ile aranızda geçen telefon konuşmasını dinleyin.

httpiimgurcomW8Y5Rxjjpg httpiimgurcomiVtulT2jpg

Mekana vardığınızda bir ara sahne daha girecek ve Aztec çetesinin mekanı basmaya geleceğini öğreneceksiniz. Mr. Cheng ve çevirmeni buz dolabına sakladıktan sonra gelen çete elemanlarıyla üst kattan çatışın. Etrafı kolay şekilde temizlemek için tüplere ateş edin, bu sayede hiç zorlanmadan ön taraftan gelen çete elemanlarından kurtulabilirsiniz.

httpiimgurcomHV9XNgYjpg httpiimgurcomMgXHkJbjpg

Ön tarafı temizledikten sonra Chef’i takıp edin ve balkona çıkın. Merdivenlere dikkat edin zira düşmanlar buradan size doğru gelecek. Eğer silah menüsünde bomba atar varsa bunu kullanarak araçları havaya uçurup düşmanlardan kolayca kurtulabilirsiniz.

httpiimgurcomr0q64K3jpg httpiimgurcomuSfG1qmjpg

Bu tarafı da hallettikten sonra tekrar Chef’i takip edin ve çatıya gidin. Hızlıca siper alın ve size doğru gelen yoğun düşman atağını savurun. Tüplere ateş etmek işinize oldukça yarayacaktır. Zaten bir süre sonra Chef size bir bomba atar verecek ve size doğru gelen düşman araçlarının icabına kolayca bakabileceksiniz.

httpiimgurcomj4d3pp6jpg httpiimgurcomfIFt1gnjpg

Son olarak, giriş kata inin ve size doğru gelen son çete elemanlarıyla çatışın. Birkaç tanesinin icabına baktıktan sonra kalan çete elemanları kaçmaya başlayacak, öldürmek ya da öldürmemek sizin elinizde. Mekandan çıkın ve buz dolabına doğru gidin. Ara sahneyi izledikten sonra görev burada son bulacak.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Body Count – 32 düşman öldür.
– Unmarked – En az hasarla görevi tamamlayın.
– Scrap Man – 6 araç patlatın.
– Time – 04:30 dakikada bitirin.


Cevap bulunamadı.