alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
853
GTA Mr. Philips Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:14

Mr. Philips

Not: Bu kısımdan itibaren Michael ve Franklin’i bir süreliğine kontrol edemeyeceksiniz. Diğer karakterleri kontrol etmek için Trevor ile birkaç görev tamamlamak zorundasınız.

httpiimgurcomh8wOZdajpg httpiimgurcomUzoVW2wjpg

Öncelikle Michael veya Franklin ile Michael’ın villasına gidin. Hangi karakterle gittiğinizin bir önemi yok. Michael’ın evine girdikten sonra birkaç ara sahne izleyeceksiniz. Bu ara sahnede Trevor, GTA Lost and Damned’dan tanıdığımız Ashley ile uygunsuz bir sahne içerisinde olacak ve televizyondan Los Santos’ta gerçekleştirilen Vangelico soygununu görecek. Michael’ın görevliye söylediği bir sözü Trevor duyunca, içine kurt düşüyor ve bu sözü öldü zannettiği, fakat hayatta olan eski dostu Michael’dan başka kimsenin söylemeyeceğini biliyor. Hızlı bir şekilde evden dışarı çıkıyor ve yine karşımıza tanıdık bir isim, The Lost and Damned’daki ana karakterimiz Johnny Klebitz beliriyor.. Ara sahneler bittikten sonra Trevor’ı kontrol edeceksiniz. Kamyonete (Canis Bodhi) binin, Ron ve Wade’in araca atlamasını bekleyin.

httpiimgurcomwMqnTa7jpg httpiimgurcomeh9akHojpg

Grapeseed adı verilen yere doğru aracınızı sürün. Gideceğiniz yer Trevor’ın motor çetesi üyeleriyle karşılaşacağı bir tarla. Bir ara sahne izledikten sonra kaçan The Lost ekibini kovalamaya başlayın. Kovalarken önde bulunan siyah kamyonete zarar vermemeye çalışın. Motorcuların icabına bakabilirsiniz.
Siyah kamyoneti takip etmeye devam edin ve tehlikeli manevra yapmaktan kaçının çünkü altınızdaki kamyonetin pek iyi olduğu söylenemez. Kovalama bir motel yakınlarında bitecek (veya karavan parkı) ve Lost çetesiyle çatışmaya gireceksiniz. Araçtan inin ve en iyi silahınızdan birini seçin (pompalı tüfek).

httpiimgurcomSkHlNS2jpg httpiimgurcomIJCzt5Gjpg

Motelin etrafında bulunan motorculara ateş etmeye başlayın ve siper almayı unutmayın. Radarınıza iyi bakın aksi takdirde arkadan birisi size yaklaşıp sürpriz yapabilir. Ayrıca saklanacak bir yer bulamayacaksınız Trevor’ın özel yeteneğini açabilirsiniz. Bu yetenek Trevor’ın daha az hasar almasına ve iki kat fazla hasar vermesini sağlıyor(üstteki fotoğraf). Yeteneği kapatacağınız sırada veya bittiğinde, yakınınızda saklanacak bir yer olmasına dikkat edin.

httpiimgurcomFoBDrTxjpg httpiimgurcom2JAcQ1yjpg

Size daha önce de söylediğimiz gibi arkanıza dikkat edin zira arkadan başka bir motorcu grubu motele gelecek. Motorculardan birisi de araçla kaçmaya çalışacak, kaçarken araca ateş edin. Size büyük patlayıcı gaz tanklarına ateş etmenizi öneriyoruz çünkü bunu yaparsanız motorcular daha erken kaçmaya başlıyor. Ayrıca görevi %100 bitirmek istiyorsanız kaçan motorcuları çok uzaklaşmadan vurmanız gerek.

httpiimgurcomMmPW1TPjpg httpiimgurcomvW85vRJjpg

Çatışma sona erdiğinde, yerde duran cesetlerden cephane ve silahlarını toplayın. Kamyonete geri dönün. Şimdi Ortega’nın karavanının bulunduğu yere gideceksiniz. Gittiğinizde, Trevor karavanı itme planını uygulamaya geçirecek. Gösterilen yere gelin ve karavan dereye düşene kadar elinizi gazdan çekmeyin.

httpiimgurcomwQ698bGjpg

Kısa bir konuşmanın ardından, Ortega’yı ona silah doğrultarak korkutun. Sizin kararınıza bağlı olarak onu vurabilir veya sağ bırakabilirsiniz. Kamyonete dönün ve Ron ile Trevor’ın karavanına sürün. Burada görev bitmiş olacak.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– No Survivors – Tüm kaçan motorcuları öldür.
– Headshots – 12 düşmanı kafadan vur.
– Time – Görevi 12:00 dakikada tamamla.
– Trailer Trashed – Ortega’nın karavanında 5000$’lık hasar oluştur.
– Lost and Damned – Terry ve Clay’i öldür.


Cevap bulunamadı.