alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
371
Grand Theft Auto V PC Sıkça Sorulan Sorular-1.BÖLÜM
Kerem Ç.
26 Ocak 2015 17:48


Oyunumu Steam üzerinden aktif edebilir miyim?

Oyununuzu Steam üzerinden aldıysanız, oyunu Steam üzerinde aktifleştirebilirsiniz. Ancak başka yerlerden almışsanız, ( Amazon, Gamestop vb..) oyunu Rockstar Warehouse üzerinden aktifleştirirsiniz. Yani şu anda Steam haricinde bir yerden alırsanız oyunu steam’da aktif hale getiremezsiniz.

Oyun içi bonus paralarını alabilmem, oyunu nereden aldığımla ilgili mi?

Oyunun için sunulan bonus oyun parasına sahip olabilmek oyunu nereden aldığınızla ilgili değil. Oyunu çıkışından satın almışsanız, 1.000.000$ (500.000$ Online – 500.000$ Singleplayer)  oyun içi bonus parayı, aldığınız yer önem teşkil etmeksizin oyun içinde kullanabileceksiniz.
Ayrıca, eğer oyunu  1 Şubat’dan önce sipariş edip aktive ederseniz, bunun içinde 300.000$ Online da kullanılacak bonus paraya sahip olabilirsiniz. Fakat 1 Şubat’tan sonraya kalırsanız, sadece 1.000.000$ ile yetinmelisiniz.

Sonuç olarak, oyunu nereden aldığınız farketmeksizin, size bonus kodu gönderildiği sürece aktifleştirebilir ve oyun içi bonus parayı kullanabilirsiniz.

OYUNU ŞİMDİ ÖN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ ARKADAŞLAR !

Cevap bulunamadı.