alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
658
GTA V Nedir?(Senaryo Hakkında Spoiler İçermez!)
Doruk Ö.
4 Haziran 2015 10:02

Ve beklenen an geldi, GTA V 13 Nisan gece saatlerinde PC platformu için yayınlandı ve kısa süre sonra teknoloji marketleri ve seçkin mağazalarda vs. yerini almayı bekliyor. Rockstar Games’ in oyunu ertelemesi çoğu oyuncuyu hayal kırıklığına uğratmıştı fakat beklemelerine değdi gibi görünüyor. Steam’ da yaklaşık 50,000 incelemeye sahip oyun çıkalı 1 aya yakın olmasına rağmen çok yüksek bir rakam.

GIGA YouTube-Thumbnail-Maske

Oyundan bahsetmek gerekirse hem TPS(Third Person Shooter – Üçüncül Şahıs Nişancı) şeklinde hem de FPS(First Person Shooter – Birincil Şahıs Nişancı) şeklinde oynanabilir. FPS özelliği diğer platformlarda bir güncelleme ile eklenmişti.

1381095861_7f194c27f50b3c1c7e8bb74d752e63bd

Oyunda ilk olarak Franklin karakteri olarak başlıyoruz. Her karakterin kendine özgü yetenekleri var mesela Franklin ani dönüşler yapacağınız veya bir arabaya çarpacağınız sırada yeteneğinizi kullanarak oyunu yavaşlatabilir ve işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

468px-Michael_gta5

Oyunun ikinci olarak senaryonun devam etmesi(Görevlerin yapılması…) ile açılan karakterimiz Michael, bu zengin amcamızın sadece özel yeteneğine değinmek istiyorum oyun hakkında aşırı detay verip hevesinizi kaçırmak istemem; Michael aynı Franklin’ in yeteneği gibi fakat savaş anında kullanılabiliyor ve o an “Bullet Time” olarakda bilinen ağır çekim de diyebileceğimiz moda giriyor ve düşmanları elemeniz çok daha kolaylaşıyor.

Trevor_Artwork_2

Ve oyunun üçüncü ve o deli dolu karakterine geldik “Trevor”. Bilmem sizde mi öyle düşünüyorsunuz ama kesinlikle benim için en başarılı karakter. En rahat, en çılgın özetle her şeyi enlerde yaşayan bir karakter. Aslında böyle bir karakterin çizimi oldukça zor olur çünkü karşısındaki oyuncuya öyle bir karakter olduğunu hissettirmesi gerçekten çok zor fakat Rockstar Games bu özellikleri Trevor’ a yansıtmayı çok iyi başarmış diyebiliriz. Şimdi özel yeteneğine geçelim; o kadar deli dolu bir karakter dedik ve özel yeteneği ne acaba diye hiç kuşkusuz en çok merak uyandıran karakterdir. Şöyle ki çatışma anında yeteneğinizi kullanarak karşınızdakilere tam bir katliam yaşatabilirsiniz. Yeteneğinizi açtığınız andan itibaren size verilen o belirli sürede hasar almazsınız yani yeteneğinizi kullanarak çatışma alanında rahatlıkla siperlere saklanmadan koşuşturabilirsiniz.

Eklemek isterim tüm yeteneklerin belirli bir süresi var, bu süre can göstergesinin hemen solunda yer alıyor.

Benim önerim Steam gibi bir yerden satın almayıp Nuuvem örnek olarak verilebilecek sitelerden uygun fiyata almanızdır.( Ama en kolay ve güvenilir DurmaPlay gibi sitelerdir.) 100 TL çok daha uygun bir fiyata Nuuvem adlı Brezilya oyun satış sitesinden satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra Social Club programına ürün anahtarınızı girerek indirebilirsiniz.

Eğer bir oyuna asla bu kadar para vermem diyorsanız biraz beklemeniz gerekecek çünkü söylendiği gibi oyunun koruma sistemi oldukça zor ve tam anlamıyla oyunun şifrelerinin kırılması zaman alacaktır online vs. vs. Bu da 3DM, Skidrow, Razor1911 gibi grupları zorlayacak gibi görünüyor.

Cevap bulunamadı.