alexa
GTA Episodes From Liberty City ( PC )
GTA Episodes From Liberty City, The Lost and Damned ve The Ballad of Gay Tony adli iki farkli hikaye ile oyun severlerin begenisine sunuluyor. PC ve PS3 kullanicilarin merakla bekledigi oyun Iki farkli hikayesi ile GTA 4 ün orijinal hikayesine bagli olarak devam edecek, ve GTA 4 ana oyunu sisteminizde olmadan da oynanabilecek, GTA Episodes From Liberty City satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
679
Gta IV-EFLC Polis modları hakkında
Erhan Ş.
26 Aralık 2014 11:28

Merhaba 2 gündür bu modları peşindeyim korsan bi eflc kurulu pc de .Neredeyse hepsini denedim bulduklarımın.Öncelikle hepsi fos şeyler en çok beğendiğim LCPD First response diye bi mod bunun 1.0c sürümünü kurdum muhteşem birşey gerçekten karakola gidip kıyafet giyorsunuz dışarı çıkıp araç alıyorsunuz devriye geziyorsunuz gözünüze kestirdiğiniz aracı anons ile sağa çekiyorsunuz bazen kaçkkıyorlar kovalıyorsunuz yakalayıp kelepçe takıyorsunuz felan gerçekten süper ama sorunsuz 10 numara çalışan oyunum nedense bu modu kurup oynamaya başladığımdan beri oyuna girdiğimde ve modu çalıştırdığımda her 10 dkda 1 atıyor oyundan windows eflcyi durdurdu diye bir hata alıyorum normalde sorunsuz çalışıyordu acaba *****ipatch felan mı değiştirmem lazım sizce neden olur bu hata.
Cevap bulunamadı.