alexa
GTA San Andreas ( PC )
Gta San Andreas 3 şehri içerisinde barındırıyor ve genel olarak 90 yıllarda hikâyemiz geçiyor. Her şehir bölgelere bölünmüş ve her bölgenin de bir çetesi bulunuyor. Kenar mahallede yetişen karakterimiz Carl Johnson u nasıl büyük bir çete lideri olacağını oynayarak görebiliyoruz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
245
Android Burglary yan görev sorunu.
Erhan Ş.
29 Aralık 2014 22:53
Arkadaşlar ben Gta San Andreas'ı android cihazımda oynuyorum ve bayağı ilerledim.% 82 tamamlandı. Oyunun hikayesi bitti şimdi de yan görevleri yapıyorum. Biliyorum, burglary görevi %100 tamamlamak için gerekli değil ama 10.000$ elde edince sınırsız koşma özelliği geliyor. Burglary görevini başlatıyorum. (San Fierro'da itfaiye departmanının yakınındaki kamyonu alıyorum. Görevi başlatıyorum ve bir eve giriyorum. Görülmemem imkansız,çünkü insanlar salonda oturuyorlar ve mecburen onları öldürüyorum. Bir eşya alıp kapıdan gectigim anda oyun siyah ekranda donuyor. Bu herkezde oluyor mu? Bu yüzden bu görevi yapamıyorum. Diğer bir sorunum ise şu: ambulans görevlerini yapıp canımı maks. yaptım. Oyunu kaydedince canımın tamamen dolması gerekiyor fakat oyunu kaydettigimde canım tamamen dolu olmuyor, biraz az oluyor. Yemek yiyerek vs. canımı full yaptığımda ise kaydedince tekrar canım olması gerekenden az oluyor. Bu neden olabilir?

Mesajlar Birleştirildi: 13 Ocak 2014 ; 18:07:49

Resmi gerek boyutuyla grmek iin zerine tklayn
Can durumu oyunu kaydettikten sonra bu şekilde oluyor.
Cevap bulunamadı.