alexa
GTA San Andreas ( PC )
Gta San Andreas 3 şehri içerisinde barındırıyor ve genel olarak 90 yıllarda hikâyemiz geçiyor. Her şehir bölgelere bölünmüş ve her bölgenin de bir çetesi bulunuyor. Kenar mahallede yetişen karakterimiz Carl Johnson u nasıl büyük bir çete lideri olacağını oynayarak görebiliyoruz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
442
Gta Eve Girip Hırsızlık [Resimli Anlatım ]
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 12:24
Arkadaşlar Gta'da hırsızlık yapabilirsiniz fakat önce Ryder'la hırsızlık yapmalısınız.Daha sonra siz geceleri istediğiniz zaman yapabilirsiniz.Anlatım bana ait en alttaki harita hariç:
Şimdi başlayalım en alttaki haritadan arabayı bulup alın ve 2ye basın:
Daha sonra sarı okla gösterilen evleri gidin.Zaten onlarda haritada gözüküyor.Sonra eve gircez:

Ses yapmamalısınız evde alt+w ile yürüyün.Enter ile eşyaları toplayabilirsiniz.Üstte gün doğmasına kalan süre yazıyor o sürede ordan çıkmalısınız.Ve cash var o 0 onu arabayı park edince görcez.

Bir eşyayı koyduk istersek gidebiliriz fakat ben uyuyanlarıda göstericem size,onlar silahı görmeden onları öldürürsek polis gelmez ama görürlerse tüm polisler toplanır ve altta noise var o yükselirse uyanır evdekiler ve polisler gelir.

-------------
Şimdi arabayı park edelim.

20$ gelmiş ama televizyon daha iyi para getiriyor

[size=14pt] HARİTA[/size]
DOĞAN CAN A.
17 Aralık 2014 17:25
Sağol kardeşim. Deniyeceğim :D 
Engin T.
21 Aralık 2014 14:29
Teşekkurler. Deniyeceğim