alexa
GTA San Andreas ( PC )
Gta San Andreas 3 şehri içerisinde barındırıyor ve genel olarak 90 yıllarda hikâyemiz geçiyor. Her şehir bölgelere bölünmüş ve her bölgenin de bir çetesi bulunuyor. Kenar mahallede yetişen karakterimiz Carl Johnson u nasıl büyük bir çete lideri olacağını oynayarak görebiliyoruz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
686
Gta sa da leatherface varmı iddalar ve gerçekler
Erhan Ş.
29 Aralık 2014 22:36
Merhaba arkadaşlar ben GtaSa_Pro2002 bugün sizlerle leatherface inceleyeceğiz bu gün tam 2 konu paylaştım 

LeatherFace bildiğiniz üzere korkunç çirkin bir katildir. 

Peki bu Leatherface denen katil gta sa da varmı. İyi okuyun

Oyunun beta sürümünde leatherface vardı daha sonra  R games onu full sürümde kaldırdı.

Beta sürümündeki yaşadığı yer :

Resmi gerek boyutuyla grmek iin zerine tklayn

Bu yer hala var ama orda leatherface varmı bilinmiyor orda bir testere var yakınlarındada kanlı kulübeler var 

Ama ben hala leatherface yi göremedim  

Ve bu adam bu adam leatherface çok benziyor bu resimde hiç belli olmamış ama oyunda görseniz nekadar benzediğini görürsünüz:

Evet bence çok benziyor bu arada Mixterix modu yüklerseniz Leatherface si görürsünüz ama modsuz aramak daha eylenceli 

Mixterix moddaki görünüm hali :

Ve evet arkaşlar bir konumuzun daha sonuna geldik. Kendinize iyi bakın ve yorum yapmayı unutmayın. Ve gece oraya gittiğinizde cıglık sesleri duyacaksınız.
Cevap bulunamadı.