alexa
GTA San Andreas ( PC )
Gta San Andreas 3 şehri içerisinde barındırıyor ve genel olarak 90 yıllarda hikâyemiz geçiyor. Her şehir bölgelere bölünmüş ve her bölgenin de bir çetesi bulunuyor. Kenar mahallede yetişen karakterimiz Carl Johnson u nasıl büyük bir çete lideri olacağını oynayarak görebiliyoruz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
322
Gta San Andreas 2 Dyom Görev Paylaşım Merkezi
Erhan Ş.
29 Aralık 2014 22:02
Yeni bir oyun 'Yeni Bir Hayat Mucizesi'ismini değiştirdim.'Macera Devam Ediyor'bu ismi koydum.Yepyeni dyom görevleri paylaşılacaktır.Oyuna eklenen özellikler:1.Önceki görevlerdeki hatalar düzenlenecek.2.Yazılış şekli,biçimi,rengi vb. olacak.3.Senaryo biraz değişecek.4.Görevler artık daha sürükleyici ve güzel olacak.5.Rastgele karakterler olacak ve görevler alacağız.6.Görevleri bitirdiğimizde para kazanacağız.7.Bir takım eğlence,yan ve ana görevler eklendi.8.Final son görev uzun ve zor olacak.Bizi takip edin.
Gta IV hud yaması oyuna güzel bir renk katar.Kurulumu:Dosyanın içindeki copy klasörünü gta san andreas kurulu olduğu dizine atınız.Yeni radar,silah ve para simgesi,cep telefonu vb.
ekler.P tuşuna basıp telefondan saati öğrenirsin.+ tuşuna basıp para miktarını,saati ve silah simgelerini görebilirsiniz.
Cevap bulunamadı.