alexa
GTA San Andreas ( PC )
Gta San Andreas 3 şehri içerisinde barındırıyor ve genel olarak 90 yıllarda hikâyemiz geçiyor. Her şehir bölgelere bölünmüş ve her bölgenin de bir çetesi bulunuyor. Kenar mahallede yetişen karakterimiz Carl Johnson u nasıl büyük bir çete lideri olacağını oynayarak görebiliyoruz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
212
GTA SAN ANDREAS MOBİLDE BEYAZLIK SORUNU ACİL YARDIM.. ÇÖZÜMÜ !
Erhan Ş.
29 Aralık 2014 17:31
İyi günler arkadaşlar ben gta san andreas'ı mobil de oynamak için internet'ten indirdim zenfone 5 kullanıcısıyım sorun internetten indirme ile ilgili değil play store dan indirenler de aynı sorunla karşılaşıyormuş. deli oluyorum sadece zenfone 5 kullanıcıları böyle bir sorunla karşılaşıyormuş galiba. OYUNA GİRİYORUM HERŞEY NORMAL 1 DAKİKA OLMADAN CJ VE DİĞER TÜM İNSANLAR BEMBEYAZ OLUYO AMA OYUNDAKİ ARABALAR VS NORMAL. bi yardım edin ya 

EDİT:
 Bu sorunu yaşayan arkadaşlar önce Gta San Andreas 1.3 versiyonu nu indirin daha sonra 1.2 versiyon APK sını indirin sadece apk ama dikkat li olalım. 1.3 apk + data yı kurun kurduktan sonra telefondan :Anroid/OBB oyun klasörünün isminin sonuna bir harf ekleyin!. 
Sonra oyunu kaldırın .Kaldırdıktan sonra data duruyormu bakın eğer oyun klasörü duruyorsa işlem tamam
.. Sonra v1.2 apk sını kurun AMA oyunu hemen açmayın.. Tekrar Android/OBB ye gelip klasörün sonuna eklediğiniz harfi silin.. VE RAHATLIKLA OYUNU OYNAYA BİLİRSİNİZ  sigara D eytan
Cevap bulunamadı.