alexa
GTA San Andreas ( PC )
Gta San Andreas 3 şehri içerisinde barındırıyor ve genel olarak 90 yıllarda hikâyemiz geçiyor. Her şehir bölgelere bölünmüş ve her bölgenin de bir çetesi bulunuyor. Kenar mahallede yetişen karakterimiz Carl Johnson u nasıl büyük bir çete lideri olacağını oynayarak görebiliyoruz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
3495
Kilitli araç nasıl açılır
Erhan Ş.
29 Aralık 2014 18:35

1.Adım

İlk olarak resimde gösterildiği gibi bir çekme aracı bulmanız gerekiyor. Genel olarak Los Santos'da oluyor bu tür araçlar.
Resmi gerek boyutuyla grmek iin zerine tklayn

2.Adım

Başarılı bir şekilde bir çekme aracı aldıktan sonra, kilidini açmak istediğiniz aracı belirlemeniz gerekiyor.Ben denis in yanındaki hustlerı alacağım

3.Adım

Şimdi aracı başarılı bir şekilde çekme aracına bağlamanız gerekiyor.bunu yapmak için çekme aracı kontrollerini kullanın(Num8 ve Num2) ve çekme 
  aracının kancasını aşağıya indirin sonra arabanın önüne veya arkasına yanaşın sonra kancayı Num Lock tuşları işe yukarı kaldırın(Num8).
  başardığınızda kameranın bakış açısı değişecektir, ilk seferinde olmaya bilir.Bağlanmış bir araba resimde olduğu gibi gözükür.

4.Adım

Şimdi arabayı en yakındaki kayıt evindeki garaja kadar çekmeniz gerekiyor,resimde görüldüğü gibi yapamadıysanız boş bir garaj
 kullanabilirsiniz.

Bitti 

şimdi her şey tamam ,arabaya binin ve keyfini çıkarın 

Not: Aynı şeyi traktörle de yapabilirsiniz

Özet : Çekme aracı ile kilidini açmak istediğiniz aracı garajın içine çekin ve kapının kapanmasını bekleyin garajın kapısı açıldığında aracın kilidi 
            açılmış olacaktır. 
Cevap bulunamadı.