alexa
GTA San Andreas ( PC )
Gta San Andreas 3 şehri içerisinde barındırıyor ve genel olarak 90 yıllarda hikâyemiz geçiyor. Her şehir bölgelere bölünmüş ve her bölgenin de bir çetesi bulunuyor. Kenar mahallede yetişen karakterimiz Carl Johnson u nasıl büyük bir çete lideri olacağını oynayarak görebiliyoruz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
218
sa görev yardımı
Erhan Ş.
29 Aralık 2014 19:07
herkese slmlar. uzun bi aradan sonra nostalji (aslında; kendi pcmin bozulup, yaptırmaya çalışırken dolandırılıp yaptırmaktan vazgeçtiğim ve sonra da babamın pcsine kaldığım ve bu pc' nin sistemi de oldukça düşük olduğu) için gta sa oynamaya karar verdim; bazı görevleri yaptım da. ancak Tr' si "Yolların Yanlış Tarafı", İng' si "Wrong Side Of The Tracks" olan ve BS ile bir motorun üstünde, trenin tepesindeki adamları kovaladığımız bölümü geçemedim. hala bu oyunu oynayan varsa; ben kendi save' imi kendisine atsam ve o da sadece o bölümü geçip save edip bana geri yollasa? tabi bu konuyu açmaktaki asıl sebebim; balık bulmaktan çok balık tutmayı öğrenmek. yani bu takıldığım bölümü nasıl geçebileceğim konusunda fikirlerinizi almak. Jetpack aldım; ama düz yolda giderken havalanmıyor. bu yüzden trenin tepesine çıkamıyorum. motordayken aldığımdaysa zaten Jetpack bırakmadan motordan inilmiyor. Jetpackle motor kullandığımda motor havalanmıyor. Howercraft ve paraşüt aldığımdaysa Howercraft havalanana kadar tren gitmiş oluyor. trenin önüne geçip uçağa öyle binince de bu sefer de ben atlayıp paraşütü açana kadar tren öne geçiyor.

Cevap bulunamadı.