alexa
GTA San Andreas ( PC )
Gta San Andreas 3 şehri içerisinde barındırıyor ve genel olarak 90 yıllarda hikâyemiz geçiyor. Her şehir bölgelere bölünmüş ve her bölgenin de bir çetesi bulunuyor. Kenar mahallede yetişen karakterimiz Carl Johnson u nasıl büyük bir çete lideri olacağını oynayarak görebiliyoruz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
257
San andreas ilk çıktıgı 2004 yılı
Erhan Ş.
29 Aralık 2014 20:39
D Hiç unutmuyorum vestelin onx bilgisayarım vardı o zamanlar ttnet yada adsl yoktu o zamanlarda telefon üzerinden internette girersen fatura yüklü geliyo söylentilerinde internettede giremezdik tabi oyunlar ne zaman çıkacak filan bilgimiz olmazdı bi gün arkadas san andreası aldım diye çıka geldi o zamanlar dvd cd yok tabi vcd cidilerle oyun oynuyoruz  cd leri posetin içinden bi çıkardım 6 tane cd hiç unutmuyorum bi heycan bi saskınlık en baba oyun 2 cd olurdu he bu arada benim pc özellikleri 256 mb ram onbort ekrankartı p4 islemci yani anlıcanız tosba  neyse oyunu yüklemeye basladık acaba yüklücekmi diye bi korku var tabi yaklasık sanırsam 1 saatte yükledi neyse oyunu  bi  açtım aman allahım yok böyle bi oyun oyunu zor bela bitirdim hatta hiç sevmedigim görev ise smokla cj motorsıklet ustunde trenın ustundekı adamları oldurme gorevıydı hatta o gorevı gecememıstım arkadas gelıp gecmıstı (sımdı çok rahat o gorevı gecıyorum merak etmeyın) aradan baya bi zaman gectı tabı pc ınternette baglandı su anda sanandreas ıle ılgılı gızemler o zamanlardada avrdı ufolar koca ayak yok hayalet arabalar fılan hatta hayatımda en çok koktugum olay elımde fotoraf makınesıyle testereli katili aramaya koyulmustum bide ormana sis cökmustu uff  elm sokagı kabusunda bu kadar korkmamıstım dıcegım uzerınden 10yıl gecmesıne rahmen hala bu oyun ılk cıktıgı gün misalı oynanıyosa hala bu gizemler arastırılıyosa san andreasın yerı ayrı gta5 oynuyorum harıta sankı san andreas tan küçük gibi geliyo harıtanın bi ucundan bı ucuna gıdene kadar ömrüm giderdi gta5 hemen gidebiliyosun o radyoda çalan müzikler hele country müziklerle o kasaba senin bu kasaba benim dolasmalar  D samp ta hırsız polıs dıye bı olay vardı bi kişi kaçardı arkasından bi düzüne adam kovalardı hala duruyomu bılmıyorum bı makara  donerdı uff dıyorum simdi mod ılan oyunun cıvıgını cıkardılar neyse arkadaslar çok sey yazdım galiba gta3 vicecity gta4 gta5 hatta gta2 ps1 oynamıstım bi sanandreas etmez
Cevap bulunamadı.