alexa
GTA San Andreas ( PC )
Gta San Andreas 3 şehri içerisinde barındırıyor ve genel olarak 90 yıllarda hikâyemiz geçiyor. Her şehir bölgelere bölünmüş ve her bölgenin de bir çetesi bulunuyor. Kenar mahallede yetişen karakterimiz Carl Johnson u nasıl büyük bir çete lideri olacağını oynayarak görebiliyoruz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
125
Tüm Görevler Hakkında İpucu
Erhan Ş.
29 Aralık 2014 18:21
Merhaba arkadaşlar, bu konumda tüm görevleri nasıl kolay yoldan yapacağınızı ve hakkında ipuçlarını söyliyicem.

İlk Önce Bir Adet İpucu
Arkadaşlar, en güvenli silah alabileceğiniz yer Grove Sokağı, çünkü orda silah cephaneliği var: "Köprünün altındaki Grafittili bölgede bir muşta var, yumruklu saldırılarınızda ihtiyacınız olabilir, Sweet'in evinin çatısında Tec9 var, evlerin arkasındaki koyu gri duvarın sonunda Pistol var, Carl'ın annesinin evinin içinde üst kattaki yatak odasında Grafitti ve fotoğraf makinesi var".

Intro
Şimdi... "Görev çok kolay, ne ipucu vercenki sadece bisikletle biyere gidiyoz" diyiceksiniz. Ama bununla iligli ipucu bile lazım, eğer Grove'a giderken yolda mor kıyafetli Ballaslar varsa başka bi yoldan gidin, çünkü silahları var sizin gücünüzü götürebilirler, ayrıca WikiGTA'da "GTA San Andreas > Locations" yolundan tüm silahların yerini öğrenip toplayarak ilerki görevlere hazırlık yapabilirsiniz.

Big Smoke/Sweet & Kendl
Bisiklete bindiğinde oyunun verdiği talimata uyarak üst üste W tuşuna basıp ileriye daha hızlı gidebilirsiniz, ayrıca eğer Smoke yada Ryder, Sweet'i geçmişse onu takip edin, hedefinize daha hızlı ulaşırsınız, ayrıca en sonda kırmızı noktaya çok yaklaşırsanız önünüzdekini takip etmeyi bırakıp kırmızı noktaya gidin.
Alternatif Yöntem: Eğer talimatıma uyup tüm silahları yada birkaç silahı topladıysanız, Balla aracını patlatıp daha kolay görevi bitirebilirsiniz, ayrıca silahlarınızı harcamak istemiyorsanız, bisiklet parkurunu geçince bi yerden aşağı atlıyosunuz ya, eğer orda Balla aracı düştüğünde ters dönerse patlar ve kurtulursunuz.
Gelişim İpucusu: Bisiklette yaptığınız gibi motorda da üst üste W tuşuna basıp daha kolay hızlanabilirsiniz.


Cevap bulunamadı.