alexa
GTA Vice City ( PC )
Plajlardan batakliklara, parlak isikli gökdelenlerden varoslara kadar uzanan, zevk ve bozulmusluklarla dolu büyük Vice City sehrine hos geldiniz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
174
Gta Vice City İncelemem
Erhan Ş.
30 Aralık 2014 23:17
Evet arkadaşlar merhaba ilk defa bir incele yaptığım için fazla iyi olmayabilir fakat sizin önerileriniz ile geliştireceğim ilk olarak
Ana karakterimiz.
Tommy Vercetti adında italyan asıllı,hardwood canisi lakaplı kişi(yanlış yazdım galiba).Yakışıklı,hırslı ve gözünü para bürümüş biri.Patronu Sonny Forelli ye yüklü miktarda borcu olan biri ve şüphesiz ki zamanında hepimizi ekrana kilitleyen asi biri.Oyunda en seviceğiniz özellik ana karakterimizin delikanlı adam olması olabilir. 
Özgürlük
Bana göre oyunun eksik kalan bir yanı maalesef fakat o 80 lerin havası,o güzelim oyun içinde rahatsız edici bir durum değil .Oyunda araçlar güzel sayılır o zamanki müzikler sahildeki palmiye ağaçları,uçsuz bucaksız bir hikaye...İnsanın okudukça oynayası geliyor doğrusu şimdilerde modlarla oyuna güzellik katmakta cabası  .
Görevler-Sürükleyicilik
Oyunun kesinlikle tam puan alabileceği bir kısmı,görevler gerçekten de mükemmel derecede zevk verici ve birbiriyle bağlantısı hiç kopmuyor,her görevde yeni insanlar,yeni işler ve daha fazla para...Çoğumuz bu muhteşem hikayeyi 100 lerce kez bitirmiş olsak bile oyunun en güzel ve ana yanı.Tabii ki arada çıkıp bir tank alıp katliam yapmak ta olmazsa olmazıdır oyunun 
Modlar
Oyunu %100 bitirdiniz veya bu dönem de bu oyun mu kaldı diye düşüncelere girdiyseniz kullanmanız gereken en önemli şeyler modlardır benim de dahil hepimizin bilgisayarında eminim modlar vardır.Araç modları,karakter modları,cleo lar,ve daha niceleri !
  Arkadaşlar yazımı burada noktalıyorum okuyan herkese sonsuz teşekkür sunup görüşlerini bekliyorum.
Cevap bulunamadı.