alexa
GTA Vice City ( PC )
Plajlardan batakliklara, parlak isikli gökdelenlerden varoslara kadar uzanan, zevk ve bozulmusluklarla dolu büyük Vice City sehrine hos geldiniz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
556
Vice City Tommy - Mercedes Gizli Telefon Konuşmaları (Rockstar İptal Etti)
Erhan Ş.
30 Aralık 2014 23:24
Bu Konuşmalar ''TEXT'' Dosyasındaki ''american.gxt'' ve ''Audio'' dosyaları ile tescillenmiştir !
------TÜRKÇE - ÇEVİRİ ''OĞUZ GÜRSEL''----------------------------------------
Türkiyede Çoğu Hatta Neredeyse Hiçbir GTA Vice City Oynayan ve Kavramış Olan Bunu Pek Bilmez Ama Gtawiki
ve yabancı GTA Forumlarında Boy Gösteriyor! Sanırım Beta Versiyonunda Olanlar Tam Versiyonda Kaldırılmış ve Bu Tamamen Fiyasko!
Mercedes ile Tommy Arasındaki Aşk'ın ve Telefon Konuşmalarının İptal Edilmesi ama TEXT ve Audio Dosyalarının Unutulması Fiyaskodur!
main.scm'den Telefon Konuşmaları ve Diğer Senaryo Varsa Kaldırılmıştır!
''MOB54_A'' - Mercedes Cortez:Selam Tommy!
''MOB54_B'' - Tommy Vercetti:Selam Mercedes, nasil gidiyor araba?
''MOB54_C' - Mercedes Cortez:Vice Point'te yeni bir dairedeyim,-
''MOB54_D'' - Mercedes Cortez: dusundum de belki bir ara ugrarsin.
''MOB54_E'' - Tommy Vercetti:Tabiiki, sonra gorusuruz.

''MOB55_A'' - Mercedes Cortez:Tommy, benim.
''MOB55_B'' - Tommy Vercetti:Selam Mercedes.
''MOB55_C' - Mercedes Cortez:Tommy, cok SIKILDIM, ne zaman biraz eglenecegiz?
''MOB55_D'' - Tommy Vercetti:Ne demek eglenmek???? 
''MOB55_E'' - Mercedes Cortez:Biliyorum insanlari dovmekle, gebertmekle, anasini bellemekle mesgulsun,
''MOB55_F'' - Mercedes Cortez:ama sadece biraz eglenmek istedim. Beni unutma, duydunmu?

Burda da Tommy Vercetti Ricardo Diaz Dallamasını Öldürdükten Sonra Arıyor;

''MOB56_A'' - Mercedes Cortez:Tommy, duydumki Ricardo Diaz'i gebertmisin.
''MOB56_B'' - Tommy Vercetti:Konaginda talihsiz bir yangin cikti.
''MOB56_C'' - Tommy Vercetti:Sanirim yanarak geberdi.
''MOB56_D' - Mercedes Cortez:Tommy, seninle gurur duyuyorum. Tas FIRIN erkegi oldugunu biliyordum.
''MOB56_E'' - Mercedes Cortez:Arkadasin oldugum icin ayrica gurur duyuyorum.
''MOB56_F'' - Mercedes Cortez:Hayir, biliyorum sehri kontrol altina almak icin ugrasacaksin,(Ses Kayıtlarında Bu Konuşma İngilizce Olacakken Ses Kaydını Atlayıp Başka Mercedes Kaydı Koymuşlar)
''MOB56_G'' - Mercedes Cortez:ama beni unutma, duydunmu?

Burada da Tartışıyorlar
''MOB57_A'' - Mercedes Cortez:Ben merceedes. Artik seni sevmiyorum Tommy.
''MOB57_B'' - Mercedes Cortez:Artik sevmiyorum. Gercekten. Cunku artik Mercedes'e karsi nazik degilsin.
''MOB57_B'' - Mercedes Cortez:Bir Bayan gibi davranmiyorsun. Beni ihmal ediyorsun, senden nefret ediyorum.
''MOB57_C'' - Mercedes Cortez:israr ediyorum, hemen beni gormeye gel!

Love Fist'e Gıcık Kaptığını da Söylemiş; Zaten İlk Olarak Mercedes Karakteri Tommy'nin Sevgilisi Olarak Yer Alacakken Rockstar Büyük Bir Kafasızlığa İmza Atıp Oyunun Reytinglerini Düşürmüş Ayrıca Love Fist'e Gitmesi de Cabası! Senaristlerin Saçma Bir Hatası ve San Andreas Gibi Bir Oyuna (Çete Olarak Yer Alıyoruz Çünkü) Sevgilileri Koymuş Hemde Bir Sürü Ama Vice City Gibi Devasa Bir Oyuna Koymamış Eleştirenlere Tekrar Söylüyorum:Grafikleri O Döneme Ayit Olduğu İçin Ayrıca Sanki San Andreas Mükkemmel HD Dört Dörtlük.. Neymiş Tommy Yüzemiyormuş vs vs Arkadaşlar Bunlar Oyunun Özelliği Bunda Karakterin Suçu Yok! Rockstarın Kafasızlığı ! CJ Yüzüyorsa Oyunun ''Sisteminin'' Gelişmiş Olmasındandır! Karakteristik Özellik Veya Senaryodan Değil! Rockstar Şu Anda IV Yerine Viceyi O Modda Yapsa ve Mercedes Tommy'nin Sevgilisi Olarak Yer Alsa San Andreas GTA III GTA IV GTA IV Paketlerine 10000 Basar ! GTA IV Dediğin Nedir Ki ? Anca Grafik Senaryo Sıfır Oyun Gelişimi Sadece Grafik ve Çok Az Eklenti !
Ayrıca Buradan Rockstara Sesleniyorum: Madem İptal Ettin,Kayıtlarını ve TEXT'lerini Niye Bıraktın! Tamamen Rezalet ve Fiyasko!
Neyse Konuya Dönelim;

''MOB58_A'' - Mercedes Cortez:Tommy.
''MOB58_B'' - Tommy Vercetti:Hey Mercedes.
''MOB58_C'' - Mercedes Cortez:Hey Bay Tas FIRIN Erkegi. Gercekten sinir ettin beni Tommy
''MOB58_D'' - Mercedes Cortez:Bir daha sakin Jezz Torrent'le takilmama izin verme.
''MOB58_E'' - Mercedes Cortez:Adam cok hassas. Yari yolda kopegini hatirlayip aglamaya basliyor.
''MOB58_F'' - Mercedes Cortez:adam 7 yasindayken kopegi gebermis, annesi de onu hic sevmemis. 
''MOB58_G'' - Mercedes Cortez:Ve Tommy. Peruk takiyor ve Sutyen giyiyor herif!
''MOB58_G'' - Mercedes Cortez:Senden memnun degilim!

''MOB59_A'' - Mercedes Cortez:Ooo Tommy, ben Mercedes.
''MOB59_B'' - Mercedes Cortez:Sadece film setinde cok eglendigimi soylemek icin aramistim.
''MOB59_C'' - Mercedes Cortez:Bunun gibi baska hunerlerin de varsa bana bildir.
''MOB59_D'' - Mercedes Cortez:Ciddi soyluyorum. Her zaman bir aktris olmayi istemisimdir.
''MOB59_E'' - Merceds Cortez:Sanirim dramatik isinde baya birseyler ogrenmisim.
''MOB59_F'' - Tommy Vercetti:Bu cok aydinlaticiydi! Tesekkur ederim. Yakinda gorusuruz. Adios.

Yani Rockstar Tommy ile Mercedes'i Sevgili Yapacakken İptal Edip Mercedes'i Lolita Rolüne Sokmuş! Ayrıca İptal Etmeseydi Vice Hala San Andreas Gibi Oynanırdı ve Biraz Daha Özellik Olsaydı ! Kafasız Rockstar !

Bu Arada Mercedes'e Şöyle Böyle Diye Laf Atanlar! Mercedes Olayı Gördüğünüz Gibi Tamamen Fiyasko Senarist Hatasıdır!

---------------------------------------İNGİLİZCE -  YAPIM ''ROCKSTAR'------------------------------------------------
''MOB54_A''
Mercedes Cortez:Hiya Tommy! 'MOB54_A''
MOB54_B:Rockstar Silmiş! 
Tommy Vercetti:Hi Mercedes, howyadoin'? 'MOB_54B'' (Audio Dosyalarında Rockstar İptal Ettiği İçin Üst Üste ''MOB54_C'' ve 'MOB_54E'' Ses Dosyalarında Aynı Konuşmayı Verip Durmuş Normalde Ses Dosyaları Aşağıdaki Gibi Devam Etmeli Beta Versiyonda Var Sanırım)
'MOB_54B''-  Mercedes Cortez:I got a new apartment up in Vice Point,- thought you might want to drop by sometime.
'MOB_54C'' - Tommy Vercetti:I'd love to. I'll catch you later.

Yukarıda Eksik Konuşma Olabilir Rockstar Kafasızlık Yapıp İptal Etmiş !
''MOB55_A'' - Mercedes Cortez:Tommy, it's me.
''MOB55_B'' - Tommy Vercetti:Hi Mercedes.
''MOB55_C' - Mercedes Cortez:Tommy, I so bored, when we going to have some fun?
''MOB55_D'' - Tommy Vercetti:What do you mean?
''MOB55_E'' - Mercedes Cortez:Well, I know you're busy fighting and killing and corrupting people,
''MOB55_F'' - Mercedes Cortez:but I just want to have some fun. So don't forget about me, okay ?

Burda da Tommy Vercetti Ricardo Diaz Dallamasını Öldürdükten Sonra Arıyor;

''MOB56_A'' - Mercedes Cortez:Tommy, I hear you kill Ricardo Diaz.
''MOB56_B'' - Tommy Vercetti:there was an unfortunate fire at his mansion
''MOB56_C'' - Tommy Vercetti:I think he burnt to death in an acrylic shirt.
''MOB56_D' - Mercedes Cortez:Tommy, I so proud of you. I knew you were a real man.
''MOB56_E'' - Mercedes Cortez:He awful trouser stain of a man, you make me so proud to be your friend.
''MOB56_F'' - Mercedes Cortez:No, I know you going to be busy trying to take over this town, (Olacakken Ses Kaydını Atlayıp Başka Mercedes Kaydı Koymuşlar)
''MOB56_G'' - Mercedes Cortez:but don't forget about me, you hear?

Burada da Tartışıyorlar
''MOB57_A'' - Mercedes Cortez:It's merceedes. I no longer love you Tommy.
''MOB57_B'' - Mercedes Cortez:You no longer treat her like a lady. You ignore me and I hate you.
''MOB57_B'' - Mercedes Cortez:I insist you come to see me right away!

Love Fist'e Gıcık Kaptığını da Söylemiş; Zaten İlk Olarak Mercedes Karakteri Tommy'nin Sevgilisi Olarak Yer Alacakken Rockstar Büyük Bir Kafasızlığa İmza Atıp Oyunun Reytinglerini Düşürmüş Ayrıca Love Fist'e Gitmesi de Cabası! Senaristlerin Saçma Bir Hatası ve San Andreas Gibi Bir Oyuna (Çete Olarak Yer Alıyoruz Çünkü) Sevgilileri Koymuş Hemde Bir Sürü Ama Vice City Gibi Devasa Bir Oyuna Koymamış Eleştirenlere Tekrar Söylüyorum:Grafikleri O Döneme Ayit Olduğu İçin Ayrıca Sanki San Andreas Mükkemmel HD Dört Dörtlük.. Neymiş Tommy Yüzemiyormuş vs vs Arkadaşlar Bunlar Oyunun Özelliği Bunda Karakterin Suçu Yok! Rockstarın Kafasızlığı ! CJ Yüzüyorsa Oyunun ''Sisteminin'' Gelişmiş Olmasındandır! Karakteristik Özellik Veya Senaryodan Değil! Rockstar Şu Anda IV Yerine Viceyi O Modda Yapsa ve Mercedes Tommy'nin Sevgilisi Olarak Yer Alsa San Andreas GTA III GTA IV GTA IV Paketlerine 10000 Basar ! GTA IV Dediğin Nedir Ki ? Anca Grafik Senaryo Sıfır Oyun Gelişimi Sadece Grafik ve Çok Az Eklenti !
Ayrıca Buradan Rockstara Sesleniyorum: Madem İptal Ettin,Kayıtlarını ve TEXT'lerini Niye Bıraktın! Tamamen Rezalet ve Fiyasko!
Neyse Konuya Dönelim;

''MOB58_A'' - Mercedes Cortez:Tommy.
''MOB58_B'' - Tommy Vercetti:Hey Mercedes.
''MOB58_C'' - Mercedes Cortez:Hey indeed Mr. Tough Guy. I real angry with you Tommy.
''MOB58_D'' - Mercedes Cortez:Never make me hang out with Jezz Torrent again.
''MOB58_E'' - Mercedes Cortez:He is pathetic. Half way through he starts crying about his doggie
''MOB58_F'' - Mercedes Cortez:that died when he was 7 years old and that his mommy never loved him.
''MOB58_G'' - Mercedes Cortez:And Tommy. He wear a wig and a bra in private.
''MOB58_G'' - Mercedes Cortez:I not very happy with you!

''MOB59_A'' - Mercedes Cortez:Ooh Tommy, its Mercedes.
''MOB59_B'' - Mercedes Cortez:I just want to say, I have so much fun on that film set.
''MOB59_C'' - Mercedes Cortez:Anything else you have like that, you let me know.
''MOB59_D'' - Mercedes Cortez:I really mean that. I always wanted to be an actress.
''MOB59_E'' - Mercedes Cortez:I think I learn a lot about the dramatic process.
''MOB59_F'' - Mercedes Cortez:It so enlightening! Thank you. Thank you. I see you real soon. Adios.
Cevap bulunamadı.