alexa
Guild Wars 2
Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. GW2 Cd Key satın alarak bu heyacana dahil olun. Guild Wars 2 Gold oyun içerisinden mektup yoluyla gönderilmektedir. Guild Wars 2 Cd Key 'leriniz dijital olarak teslim edilmektedir.
357
Artıları Eksileri Nelerdir?
Yusuf Ö.
19 Aralık 2014 18:26
Bu sıralar 1-2 haftada sıkmayan MMORPG bulmak zor biliyorsunuz? GW2'de onlardan biri mi yoksa sarıyor mu? :)
arda b.
20 Aralık 2014 00:46
oyun güzel ama ucretli sanırım alabılırsın begendıysen 
Sergen B.
3 Mart 2015 19:33
Oyun Ücretli Ama Oyunu Sen Beğendiysen Başla Herkesin Zevki Farklıdır Ben Beğenmem Sen Beğenebilirsin Mesela :)
Hasan Enes T.
9 Mart 2015 21:01
Abi sana yemin ederim al oyunu daha canın yanar ben bu kadar güzel bişey oynuyom bu kadar az para vererek diye . Bana öyle oldu 1.5 senedir oynuyodum şimdi deli gibi para çekcem ki oyunda da sağlam oldum baya . Ya her anında yeni bişey keşfedersin günde 8 saat falan oynadığım oldu benim hiç sıkılmadan Pvp desen ayrı Pve desen ayrı hele ki WvW amanın . Hiç durma al hemen
Hasan Tunçer Y.
29 Haziran 2015 13:14

kardeşim youtubeden falan videolarını izle sen beğendiysen al başkalarının fikirlerine bakma.. sen oynayacaksın onlar değil