alexa
Guild Wars 2
Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. GW2 Cd Key satın alarak bu heyacana dahil olun. Guild Wars 2 Gold oyun içerisinden mektup yoluyla gönderilmektedir. Guild Wars 2 Cd Key 'leriniz dijital olarak teslim edilmektedir.
123
Attribute'ler
eray ö.
1 Şubat 2015 17:30
Attribute'ler bir karakterin fiziksel veya mental karakteristiğini belirleyen ortak verilerdir. Tüm sınıflar standart bir attribute setini paylaşıyor ve bu attributeler hem fiziksel hem de büyüsel hasara etki ediyor. Bu 4 attribute'ün ikisi defansif, ikisi de ofansif özelliklerimizi arttırıyorlar. Her seviye atlayışta karakterlerimiz attribute'lere dağıtmak üzere belli puanlar alıyorlar. Ayrıca -önemli nokta- , attribute puanlarımızı resetleyip tekrar düzenlemek kolay olacak. Bu şekilde katılacağımız olaya göre (pvp, pve, group event vs.) attribute'lerimizi düzenleyebileceğiz. Son olarak da bazı trait'lerin belli attribute'leri yükseltebilecek özellikleri olduğunu biliyoruz.

Bu arada Mart 2011 itibariyle "Hero Panel"'imiz, değişen attribute'lere binaen şekil değiştirdi ve şu şekilde oldu;

Resim 2011marchnewattributewijpg

Şu anda oyunda bulunan attributeler Isaiah Cartwright'ın 8 Mart 2011 tarihli yazısında açıkladığına göre şu şekilde belirlendi ve gelen feedbackler üzerine değiştirildi ;
* Power—increased attack damage.
* Precision—increased critical strike chance.
* Vitality—increased health.
* Toughness—increased defense/armor.

Sergen B.
3 Mart 2015 18:31
Attiributeler En İyi Irk Bence :)