alexa
Guild Wars 2
Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. GW2 Cd Key satın alarak bu heyacana dahil olun. Guild Wars 2 Gold oyun içerisinden mektup yoluyla gönderilmektedir. Guild Wars 2 Cd Key 'leriniz dijital olarak teslim edilmektedir.
495
CD-KEY VE Kullanıcı adı ve şifre sorunu
evren d.
8 Haziran 2015 22:46

iyi günler arkadaşlar benim size bir sorum olacak tabi bu konuda bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim şimdi ben bu guild wars ı kutulu olarak aldım ve yükledim sonra makinaya format atmak zorunda kaldık oyunu tekrar yüklemeye çalıştıgımızda şöyle bir problem cıkıyor diyorki bu cd-key daha önceden kullanılmıştır veya kullanıldı ve sitesine gidip üyelik bilgilerini  girdigimiz halde kabul etmiyor ben tekrar oynamak istiyorum bu oyunu tekrar nasılş oynayabilirim ama üstünden uzun zaman geçti üyeligide unuttuk bir yolu varmı tekrar oynamanın lütfen yardımcı olun

Hasan Tunçer Y.
29 Haziran 2015 13:07

e-malini biliyorsan ordan şifremi unuttum falan diyerek tekrar hesabına ulaşabilirsin. ama yanlış hatırlamıyorsam key'i istiyordu

yunus emre ş.
5 Mayıs 2016 17:10

Bu tür durumları steam yardımcıları ile görüşmen gerekir sana anında canlı yardım ederler.Bence hakkını ara o kadar şey boşa gitmesin.Ama oyun orjinal felan değilse boşa uğraşma bence  zaten senle ilgilenmezler.