alexa
Guild Wars 2
Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. GW2 Cd Key satın alarak bu heyacana dahil olun. Guild Wars 2 Gold oyun içerisinden mektup yoluyla gönderilmektedir. Guild Wars 2 Cd Key 'leriniz dijital olarak teslim edilmektedir.
132
Dungeonlar
eray ö.
1 Şubat 2015 17:59
Dungeonlar 5 kişilik olacak ve random lootlar yerine oyuncular tokenler ile ödüllendirilecek, bu tokenleri daha sonra dungeon itemları üzerinde harcayabileceksiniz. Daha önce de söylediğim gibi, her dungeonda ödüller olarak; her armor tipi için en az bir adet unique armor set olacak ve aynı şekilde tüm çeşitlerden silahlar olacak. Bu çok güzel bir olay. 20 kere girdiğiniz bir dungeondan hala beklediğiniz itemı düşürememek gibi bir olayınız olmayacak, yani herkes progress katetmiş olacak, herkese eşit kazanç olacak dungeonlarda.

Dungeonlarda ilk karşılaşacaklarımız oyunun hikayesi ile alakalı şeyler olacak (videolar, eventlar vs.) fakat daha sonrası explorable mode ayarında olacak, oyuncular istedikleri rotadan gidip isterslerse de dungeonu daha zor modda oynayabilecekler.

Son olarak, end game içeriği hakkında daha hiçbir bilgi verilmedi. İlk oyundaki gibi çok daha zor dungeonlardan (Underworld, FoW, Urgoz, Deep, DoA gibi) oluşuyor olabilir, daha fazla oyuncu sayısı ile oynanıyor olabilir, bu konu hakkında bir bilgi yok henüz.
Sergen B.
3 Mart 2015 18:12
Underworld Candır <3