alexa
Guild Wars 2
Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. GW2 Cd Key satın alarak bu heyacana dahil olun. Guild Wars 2 Gold oyun içerisinden mektup yoluyla gönderilmektedir. Guild Wars 2 Cd Key 'leriniz dijital olarak teslim edilmektedir.
304
Elementalist
Barış S.
5 Mart 2015 17:22
Elementalist - Ateş, Hava, Toprak, Su. Bunlardan biriyle ölüme meydan okuyabilirim.
guildwars2-elementalist
          
Elementalist doğanın yıkıcı güçleri ateş, hava, toprak ve suyu emri altına sokar. Elementalist fiziksel dayanıklılıktan yoksun olsada tek bir büyü ile devasa zarar verebilir, rakiplerini tehlike yaratmadan etkisiz kılabilir. Buna rağmen elementalisti zorlu kılan çok yönlü olmasıdır.

İçinde bulunduğu tehlikelere uyum sağlamak için silahlarını değiştirmek yerine o duruma uyum sağlayacak elementi kullanmayı tercih eder. Elementalist 4 elementten birinin "Attunement" ini kullandığında kendini gelişterecek güçler kazanır.

Fire Attunement ile yeri yakarak veya gökyüzünden erimiş kayalar yağdırarak bir kaç düşmanı aynı anda öldürebilir yada kendisine dokunacak kadar aptal düşmanları yakabilir.

Air Attunement kullandığında rüzgarları veya yıldırımları kullanarak tek bir hedef üzerinde sersemletici ve yüksek hasarlı saldırılar yapabilir veya yakınındaki düşmanları yıldırımlarıyla çarpabilir.

Water Attunement kullandığında ise ateş ve havanın yüksek hasar gücü yerine düşmanlarının hareketlerini kontrol ederek savaşı kendi kurallarına göre yönlendirir. Water Attunement kullanan elementalistler aynı zamanda yanındaki dostlarını iyileştirebilir.

Zorda kaldığı durumlarda ise Earth Attunementin güçlü savunma kabiliyetine güvenir. Earth elementalistler toprağı kullanarak sismik şoklar yaratabilir, volkanik patlamalar kullanarak kendini ve dostlarını koruyabilir.


Elementalisler bazı özel büyülere sahiplerdir:

Glyphs: Bunlar elementalistlerin büyülerinin çeşitli özelliklerini güçlendirmek için kullandıkları Arcane büyüleridir.

Signets: Signetler elementalistlere pasif olarak sürekli yarar sağlar veya aktif edilerek daha büyük katkı sağlarlar. Örneğin Signet of Earth alınan zararı azaltırken aktive edildiğinde yakınındaki düşmanları sersemletebilir.

Conjure Spells: Elementalistler kendine veya arkadaşlarının kullanabiliceği eşyalar yaratır. Örnek olarak Conjure Flame büyüsünü rakiplerine yanan taşlar atmak için kullanabilir.

Area Spells: Alan etkili büyülerdir. Bunları kullanarak lavdan oklar veya ateşten duvarlar yaratabilir.

Cevap bulunamadı.