alexa
Guild Wars 2
Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. GW2 Cd Key satın alarak bu heyacana dahil olun. Guild Wars 2 Gold oyun içerisinden mektup yoluyla gönderilmektedir. Guild Wars 2 Cd Key 'leriniz dijital olarak teslim edilmektedir.
152
Guildler
eray ö.
1 Şubat 2015 17:53
Guild Wars 2'de ilk oyunun aksine bir oyuncunun farklı karakterleri farklı guildlere girebilecek. Oyunda guildler için özel achievementlar olacak ve guildler World PvP'de kaleleri ellerinde bulundurabilecekler.
Yanısıra, guildlerin takvimleri olacak ve burada düzenlenecek eventler ile ilgili tüm bilgileri koordine edebilecekler. Ayrıca guild chate oyuna login olmaya gerek kalmadan browser aracılığı ile ulaşılabilecek.

Son olarak PAX Prime 2011 fuarında açıklananlara göre; oyuncular ne kadar guild isterse o kadar guilde dahil olabilecekler, çok enteresan bir özellik bu, yani aynı Steam grupları gibi. Guildleriniz arasından, istediğiniz zaman ve istediğiniz karakterin altında, o anda hangi guildin aktivitelerine katılmak istediğinizi ve hangi guildin chat'ini görmek istediğinizi seçebiliyor olacaksınız.
Guild arkadaşlarınızla farklı aktiviteler yapmak (neredeyse her şey diyor Eric Flannum bu konuda), guild için "Influence" puanları kazandıracak. Bu puanları guild lideriniz battlekeep'inizde (var ise tabii :) ) upgradeler yaparak, ekstra guild storage ve benzeri şeyleri unlock ederek veya etrafınızdaki guild arkadaşlarınızın ekstra XP kazanmasını sağlayacak oyun içi bir item alarak harcayabilir.

Sergen B.
3 Mart 2015 18:18
Guild Nedir İlk Defa Duyuyorum