alexa
Guild Wars 2
Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. GW2 Cd Key satın alarak bu heyacana dahil olun. Guild Wars 2 Gold oyun içerisinden mektup yoluyla gönderilmektedir. Guild Wars 2 Cd Key 'leriniz dijital olarak teslim edilmektedir.
189
Hall of Monuments
eray ö.
1 Şubat 2015 17:12
HoM sadece ilk oyunun oyuncularının sahip olabildiği birşey. Kısaca kişisel (account bazlı) achievementlarımızın ve başarılarımızın görülebildiği bir müze denilebilir. Ayrıntılı bilgi için şu linke bakabilirsiniz: Guild Wars Wiki - HoM Sayfası. Ben burada konu gereği GW2 ile olan bağlantısını kısaca anlatmak istiyorum. GW1'de kazanmış olup da Hall of Monuments'ımızda sergilemiş olduğumuz achievementlar bir puan sistemine göre değerlendiriliyor ve bize GW2'de bazı bonus itemlar, petler ve titlelar olarak yansıyor (HoM Ödülleri ile ilgili yazıma buradan ulaşabilirsiniz). ANet bu bilgiyi çok uzun süre önce açıklamıştı zaten, fakat bir süre önce gelen HoM Calculator ile işler anlam kazanmış oldu: GW2 HoM Reward Calculator. Bu hesaplayıcı ile şu anki GW1 HoM başarılarınızın karşılığını görebilirsiniz. Snowrose arkadaşımızın puanlar ile ilgili yazısı burada.

Ek olarak HoM aracılığı ile ilk oyundaki oyun içi isminizi de GW2 için reserve edebiliyorsunuz. Oyunun şu anki demosundan gördüğümüz üzere 16 karakterli bir isim oluşturma ekranı var.
Sergen B.
3 Mart 2015 18:50
Serinin 2. Oyunu