alexa
Guild Wars 2
Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. GW2 Cd Key satın alarak bu heyacana dahil olun. Guild Wars 2 Gold oyun içerisinden mektup yoluyla gönderilmektedir. Guild Wars 2 Cd Key 'leriniz dijital olarak teslim edilmektedir.
185
Oyunun Dünyası Hakkında
eray ö.
1 Şubat 2015 17:06

İlk belirtmemiz gereken şey sanırım; Guild Wars 2 ilk oyundan 250 yıl sonrasında geçiyor. İlk oyunun senaryosu şu an hala devam etmekte tabi. ANet'in 2 oyunun arasındaki senaryonun bütünlüğünü sağlamak amacıyla şu anda adım adım çıkarmakta olduğu ek içerikler (GW:Beyond) hala geliyor ilk oyuna patch olarak. Ayrıca yine 2 oyunun arasında olan olaylara ışık tutan Guild Wars romanları da var. Bunlar hep oyunlar arasındaki konu bütünlüğünü sağlayan içeriklerimiz.

Guild Wars 2'de kıta olarak sadece Tyria oynanabilir olacak. Elona ve Cantha'da oynayamayacağız ilk etapta (ileride gelecek DLC'ler, ek contentler vs. , o kıtalarada gitmemizi sağlayabilir tabii ki).

Oyunun dünyası ilk oyundan çok daha büyük olacak, ayrıca oyunun kaydadeğer bir kısmı da sualtında geçecek. Zaten oyunun hikayesinin çıkışı; Orr'un kayıp arazilerinin derinliklerden tekrar günyüzüne çıkması ve beraberinde ulu dragonları uyandırarak gelmesi. 

Dünya ile ilgili ilk oyundan farklı olarak söyleyebileceğimiz bir başka önemli özellik ise, dungeonlar ve solo questler (kişisel hikaye) hariç oyun bütünlük içeren bir dünyadan oluşacak, GW1 gibi büyük ölçüde instancelar ile dolu bir oyun olmayacak. Bol bol diğer oyuncular ile etkileşimde olacağız yani.

Şu anda yapımcıların planladığına göre (değişebilir bu tabi) Guild Wars 2 ile çıktığı anda içeriğinde 25 geniş keşfedilebilir bölge, 8 dungeon, 6 büyük şehir olacak.

Oyuna ilk girdiğinizde oynayacağınız tutorial bölümünde ise, her ırkın başlangıç alanına göre değişiklik gösteren bir eventte rol alıyorsunuz ve şu ana kadar demolarda gördüğümüze göre hepsinin sonunda bir boss fight yaşıyorsunuz.
Sergen B.
3 Mart 2015 19:03
Guild Wars 2 Almaya Değermi Sizce ?