alexa
Guild Wars 2
Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. GW2 Cd Key satın alarak bu heyacana dahil olun. Guild Wars 2 Gold oyun içerisinden mektup yoluyla gönderilmektedir. Guild Wars 2 Cd Key 'leriniz dijital olarak teslim edilmektedir.
111
PvE ve PvP
eray ö.
1 Şubat 2015 17:15
Öncelikle belirtmemiz gereken şey; ArenaNet'in özellikle PvP server kurmak gibi bir planı yok. Tyria tamamen PvE içerikli olacak.
PvP ise ikiye ayrılıyor diyebiliriz. Birinci kısım, ilk oyundan alışık olduğumuz gibi ayrı instancelarda geçen, takım bazlı PvP aktiviteleri olacak. Bu aktivitelere yine herkes ile aynı levelda ve aynı ekipman kalitesinde ulaşıp katılabileceğiz.
İkinci kısım PvP ise World vs. World PvP olacak. Bu savaşlar çok büyük ölçekli olacak ve geniş bir battlefield olan "The Mists"'te geçecek. Buradaki savaşlara her leveldan oyuncular kendi levellarında katılabilecekler ve The Mists'te başarılar kazanarak serverlarına çeşitli bonuslar kazandırabilecekler. Oyuncuların server değiştirme gibi hakları olacak fakat The Mists dengesi için bunun bir sınırı ve düzenlemesi olacak.
Cevap bulunamadı.