alexa
Guild Wars 2
Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. GW2 Cd Key satın alarak bu heyacana dahil olun. Guild Wars 2 Gold oyun içerisinden mektup yoluyla gönderilmektedir. Guild Wars 2 Cd Key 'leriniz dijital olarak teslim edilmektedir.
144
Seyahat-Hareket
eray ö.
1 Şubat 2015 17:09
Jump ! Jump ! Evet GW2'de zıplayabiliyoruz artık. Ama öylesine değil, ciddi manada dinamik combatın bir parçası hoplayıp zıplamak, hareket etmek (örnek olarak Ranger hareket halinde ok fırlatabiliyor). Bunun yanından oyunun ciddi bir kısmı sualtında geçiyor dedik, yüzerek de bayağı zaman geçireceğiz.

Seyahat olayımız Gamescom 2010 videolarında bayağı gösterildi aslında. Burada hemen özetini geçelim. Yine ilk oyundaki gibi belli outpost - town tarzı noktaları unlock ettikçe oralara harita üzerinden tıklayarak seyahat edebileceğiz. Bunun yanısıra büyük şehirler arasında seyahat etmemizi sağlayacak Asura Gate'lerimiz olacak (bunları unlock etmenize gerek yok). Bu iki türlü seyahat için de küçük ücretler ödeyeceğiz (Aion'da seyahat için ödediğimiz paraları hatırlarsak, sanmıyorum GW seyahati çok dokunsun). 
Sergen B.
3 Mart 2015 18:57
Oyunda Işınlanma Npc'si Varmı ?