alexa
Guild Wars 2
Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. GW2 Cd Key satın alarak bu heyacana dahil olun. Guild Wars 2 Gold oyun içerisinden mektup yoluyla gönderilmektedir. Guild Wars 2 Cd Key 'leriniz dijital olarak teslim edilmektedir.
122
Skill'ler
eray ö.
1 Şubat 2015 17:27
Skillerimizi combat dışındaki herhangi bir zamanda değiştirebileceğiz ve çoğu skillin seviyeleri (tier) olacak, bu tierler oyuncu progress yaptıkça artacak.
Oyuncuların skill barları 10 skillden oluşacak. Bu 10 skillin ilk 5'i silah skilleri. Silah skilleri hangi silah tipinikullandığımıza bağlı olarak değişen skiller, yani her silah tipinin özel skilleri var. Örnek olarak elinize bir taş alıp kullanmaya kalkarsanız yine weapon skill barınız ona göre değişecek. 10 skillimizin diğer 5 skilline gelirsek; bu 5 skillin 1 tanesi elite skill, 1 tanesi healing skilli ve diğer 3'ü isteğimize bağlı ırksal vea sınıfa özgü skillerden oluşacak. 
Bu konuda çok QQ dönüyor forumlarda, ilk oyunun build çeşitliliği GW2'de olmayacak diye. Şu anda belki öyle gözüküyor olabilir ama aslında öyle değil. Her silah tipinin kendine özgü skillerinin olması ve sınıf skillerimizin bu silahlarla kombine edilip ortaya farklı buildlerin çıkacağının hesaba katılması gerekior bu konuda. Bence burada ANet'in yaptığı aslında ilk oyundaki karışıklığı ortadan kaldırıp, her skillin mutlaka oyunda aktif olarak kullanılmasını sağlamak. Bu sistemin bir kötü yanı ne olabilir, yeni oyunda ilk oyundaki kadar Wammo göremeyiz, Random Arena'da über fantastik build kombinasyonları uygulayan renkli kişiliklere daha nadir rastlarız belki. Ama yine herşey oyuncunun elinde, bu konuda bir değişiklik yok.

Skilleri nasıl elde edeceğimize gelirsek; skillerin büyük çoğunluğunu skill traderlardan alabileceğiz fakat bazı elite skiller world drop olacak.

Ayrıca skillerin belli bir kısmı interaktif olacak. Nasıl yani interaktif derken? Mesela elementalist arkadaşınız yere bir fire circle atıyor, siz de ranger olarak oklarınızı onun üzerinden atarak ek fire damage'ına sahip oluyorsunuz atışlarınızda. 
Sergen B.
3 Mart 2015 18:36
Skill Grafikleri Gerçekten Çok Başarılı