alexa
Guild Wars 2
Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. GW2 Cd Key satın alarak bu heyacana dahil olun. Guild Wars 2 Gold oyun içerisinden mektup yoluyla gönderilmektedir. Guild Wars 2 Cd Key 'leriniz dijital olarak teslim edilmektedir.
284
Ücretlendirme
eray ö.
1 Şubat 2015 17:08
Tüm Guild Wars oyuncularının ArenaNet'in ücretlendirme politikasını çok sevdiğine itiraz eden yoktur heralde. Zaten ilk oyunun bu denli başarılı olmasının arkasında yatan en büyük sebeplerden biri de ücretlendirme mantığıdır herhalde.

Evet, Guild Wars 2'de de ilk oyunumuz gibi aylık ücret olmayacak. Yine oyunu satın alacaksınız, aylık ücret ödemeden oynayabileceksiniz. ANet nereden para kazanıyor diye merak ediyorsanız eğer öncelikle ilk oyundaki ek paketler gibi yine DLC'ler, ek içerikler olacak ücretli olarak. Ayrıca yine isim değiştirme, makyaj paketi, janjanli giysi ve skill/pet unlock paketleri tarzı şeyler olacak. ArenaNet'in bu pazar stratejisi şimdiye kadar başarılı gözüküyor. Yani GW2 gibi bir oyuna aylık ücret vermez iken, yılda maksimum 2-3 kere çıkacak DLC'ye para basılır arkadaş. Zaten diğer saydığım isim değiştirme vs. muhabbetleri diğer MMO'larda da sıkça mevcut.
Sergen B.
3 Mart 2015 19:38
Çok Haklısın Kardeşim Katılıyorum Sana