alexa
Guild Wars 2
Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. GW2 Cd Key satın alarak bu heyacana dahil olun. Guild Wars 2 Gold oyun içerisinden mektup yoluyla gönderilmektedir. Guild Wars 2 Cd Key 'leriniz dijital olarak teslim edilmektedir.
419
Zaman kaybı mı?
Tunay S.
20 Aralık 2014 02:42
Bir kaç arkadaşım zaman kaybı diyor fakat ben başlamak istiyorum ne yapayım?
oğuzhan e.
21 Aralık 2014 00:13
başla başla ama bir süre sonra sıkılıyor insan yanlızlıktn

ÖNDER EREN Ç.
21 Aralık 2014 19:50
Git Başka Oyun Oyna
Arda B.
21 Aralık 2014 21:01
oynayabileceğin arkadaşın varsa al oyna tek başına bir yerden sonra çok fazla zevk alamazsın zaten o fiyata alacağın en iyi mmo rpg dir
Ediz T.
21 Aralık 2014 23:03
Güzel oyun degıl bence başka oyun oynamanı tercih ederim.
Engin T.
22 Aralık 2014 07:10
Denemeye değer bi oyun
Sergen B.
3 Mart 2015 19:28
Kesinlikle Başla Oyun Harika
Hasan Enes T.
9 Mart 2015 21:12
abi yalnız olmayın ya gidin bi guilde falan girin oyunun ismi guild wars zaten , türk guildleri çıkıyo yeni yeni takıl onlara yalnız kalmassın ya da ingilizcene güveniyosan gir benim gibi çok sağlam bi guilddeyim raidcal olsun skype olsun takılıyoz görev falan her bişeye yardımcı olurlar sıkılmazsın ki sana yemin ederim bu oyundan sıkılınmaz ya 1.5 sene oldu 0 sıkılma günde 8 saat online ım benim gördüklerimi görsen kalkamassın başından yeter ki azcık iyi olsun bilgisayarın ben oyunu en düşük kalitede oynuyom sıkılmadan git yükselt te bak bi nedir ne değildir , ki yalnız kalınmıyacak bir sürü de mod var yani git wvw oyna ya da dünya bossuna gir bi bossa 300 kişi giriyolar wvw de 500 kişinin kapışmasına şahit adamım ben , başlıyacak arkadaşlara yardım falan lazımsa eklesinler nickim Polynator 3.7 k achievement var ama kasılıyoz yani yalnız kalmayın bu oyundan da uzak kalmayın arkadaşlar
Hasan Tunçer Y.
29 Haziran 2015 13:13

denemeye değer bir oyun da pek sarmıyor. ben aldıktan 1 hafta sonra bıraktım. evrenini ve oynanışını sevmdim diyebilirim

Okan A.
6 Ağustos 2015 12:17

Türk oyuncular genellikle Guild gibi topluluklara katılmakta çekincen oluyor. Ama katıldıklarında hemen birbirlerine ısınıyorlar. Bu yüzden bu hususta kesinlikle çekingen olmayın, birlikte oynayabileceğiniz ekip arkadaşları kazanın. Böylece tek başınıza bir ayda oyundan sıkılıp soğumak yerine, daha fazla oynama şansı elde etmiş olursunuz, iyi forumlar.

Esat b.
8 Kasım 2015 19:48

bu oyun benım ılk basladıgım oyundur arkadas cevresı ıle bırlıkte oynanılabılen o olmasa bıle solo bole zevkle oynuya bılecegınız bır oyun tavsıye ederım