alexa
Guild Wars 2
Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. GW2 Cd Key satın alarak bu heyacana dahil olun. Guild Wars 2 Gold oyun içerisinden mektup yoluyla gönderilmektedir. Guild Wars 2 Cd Key 'leriniz dijital olarak teslim edilmektedir.
200
Zanaatkarlık ve Toplamacılık (Crafting&Gathering)
eray ö.
1 Şubat 2015 18:03
Guild Wars 2'de crafting çok büyük bir rol oynayacak. İlk oyunu oynayanlar bilir, crafting neredeyse yok gibiydi, çok birşey ifade etmiyordu, elite armor yaptırmak istediğimiz zamanlar açıyorduk o craft penceresini sadece, ama artık bu değişiyor. GW2'de craft için yapımcıların dediği şu ki; "Oyuncuların bir kere kullanacağı birşeyden onlarca craft etmesini istiyoruz" , evet kulağa güzel geliyor (Aion'da Fenris armor seti kurbanı olanlar parmak kaldırsın). Bu ne demek? Mesela sadece crafting skillinizi bir seviye atlatmak için aynı kılıçtan 15-20 tane craft etmenize gerek kalmayacak, sadece o itemdan gerçekten birden fazla üretmek istiyorsanız o zaman craft edeceksiniz demek.

Gathering konusunda ise şöyle bir güzellik var; resource nodeları "her oyuncuya özel" olarak spawn olacaklar. Bir node bulduysanız o artık sizindir, kimse onu sizden çalamaz, bu çok güzel birşey. Çünkü diğer mmolardan hatırlarsanız resource nodeları kapmak başlı başına bir olay haline geliyordu, fakat GW2'de, gördüğünüz bir node'u sizden önce hemen biri oraya gelip harvest ederse, siz gittiğinizde o node sizin için dolu olacak. 
Görünüşe göre ArenaNet ekibi mmolardaki küçük ama can sıkıcı unsurların hepsini birer birer saptamış ve düzeltmiş, oyuncuların birbiriyle kavga etmelerini istemiyorlar anlaşılan.

Sergen B.
3 Mart 2015 18:03
Çok Güzel Bir Sistem Getirmişler Bu Sayede Kimse Kimseyle Kavga Etmicek Herkes Mutlu Mutlu Oyununu Oyniyacak :)