alexa
Guild Wars 2
Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. GW2 Cd Key satın alarak bu heyacana dahil olun. Guild Wars 2 Gold oyun içerisinden mektup yoluyla gönderilmektedir. Guild Wars 2 Cd Key 'leriniz dijital olarak teslim edilmektedir.
405
Homeworld Nedir? Nasıl Değiştirilir?
Berk M.
21 Aralık 2014 16:01
1.Homeworld Nedir?
Homeworld oyunda sizin ana serverınızdır.Bunu ilk girişinizde seçersiniz.


Nasıl Değiştiririz?

Homeworld değiştirmek için iki seçeneğimiz var.Birincisi bedava.Bundan faydalanmak için karakter açmamış olmak ya da bütün karakterleri silmeniz gerekmektedir.Böyle yaparak istediğiniz servera bedava homeworld olarak geçiş yapabilirsiniz.İkinci seçenek ise kristal kullanmaktır.Oyun içinde gold ile satın alabildiğiniz kristalleri kullanarak karakterlerinize zarar vermeden taşıma yapabilirsiniz.Fiyatları serverın nüfusuna göre 1000-2400 kristal arasında değişiyor.

Değiştirme işlemi için karakter ekranına gelin. (Oyun içinde Log Out>Character Select) Ardından aşağıdaki resimde gördüğünüz "World Selection" butonuna basın.

Cevap bulunamadı.