alexa
Guild Wars
Guild Wars, günümüzde yayında olan ikinci versiyonuna rağmen halen yüz binlerce kişi tarafından oynanmakta ve geride kalan sekiz yılda popülerliğini sabit tutarak hayatına devam etmektedir.  Alacaginiz Trilogy Cd Key, Eye of the North Cd Key, Nightfall Cd Key ve tüm Guild Wars Cd Key leri AreaNet üzerinden aktif edebilirsiniz.
153
Bilmeniz Gerekenler !
Ekin G.
5 Mart 2015 15:08
Tasks: Görevleriniz. Kalp şeklinde haritalarda belli olan noktalar. Görevinizi tamamladığınızda boş olan “kalp” simgesi dolacak ve bu sayede o görevin sahibinden “karma” puanlarınız karşılığı özel eşyalar alabileceksiniz. Yani karma puanlarınızı saklayın, onlar ileride size çok lazım olacak.
Waypoints: Kayıt noktalarınız. Oyun içerisinde uçuş noktalarınız yok. Bir bineğiniz zaten yok. Bu nedenden belirli noktalara ışınlanabileceğiniz waypoint’leriniz var. Bunlara belirli bir ücret karşılığı geçiş yapabiliyorsunuz. Bu nedenden oyun içerisindeki para çok önemli. 
Point of Interest: Haritalardaki belirli köy, kasaba vb. özel noktaların bulunduğu alanlar.
Skill Challanges: Sizin kurtarıcınız. Hemen hemen her haritada birkaç tane olabilecek bir işaret. Mavi bir armayı andıran skill challanges işaretini gördüğünüz an, oraya koşun derim. Tamamlanan bir skill challange noktası dolu olarak görünüyor. Bu puanlar sizin için önemli. Şu anlamda; üç adet ana skill puanınız var. Healing, utility ve elite. Bunlar size aktif ve pasif anlamda kullanabileceğiniz yetenekler verecek. Bunlar da sizin vereceğiniz hasarı arttıracak.
Vistas: View point adı altındaki izleme noktalarınız. İki adet üçgenle işaretlenmiş noktalar. Bu izleme noktaları size hem tecrübe puanı verecek hem de başarım puanı kazandıracak.
Karma: Her görev sonunda (grup görevleri dahil) ve PVP sonunda aldığınız özel puanlar. Bu puanlarla hem eşya, hem silah, hem de özel materyal alabiliyorsunuz. 
Cevap bulunamadı.