alexa
Guild Wars
Guild Wars, günümüzde yayında olan ikinci versiyonuna rağmen halen yüz binlerce kişi tarafından oynanmakta ve geride kalan sekiz yılda popülerliğini sabit tutarak hayatına devam etmektedir.  Alacaginiz Trilogy Cd Key, Eye of the North Cd Key, Nightfall Cd Key ve tüm Guild Wars Cd Key leri AreaNet üzerinden aktif edebilirsiniz.
117
Çeşit Ve Sınıflar !
Ekin G.
5 Mart 2015 15:06
Guild Wars 2 sadece ırk ve sınıf değişikleriyle değil aynı zamanda müzikleriyle de akılda kalıcı bir etki yaratmış durumda. Haritalar arası geçişlerde yaşadığımız değişikliklere değinmedim bile.Oyunda Wow’daki gibi başarım puanı (achievement) sistemi de var. Bu puanları karakterinizden takip edebiliyorsunuz. Nerede, ne yapmışsınız detaylı görebiliyorsunuz. Günlük görevler yapabiliyorsunuz ve bunlar size ekstra başarım puanı veriyor ve daha hızlı level alıyorsunuz.

Oyun bizlere gerçek anlamda oyun içi para da harcatabilir çünkü çok güzel bir sistem yapmışlar. Evet GW2 bir kere para ödenip sonrasında bedava oynanıyor. Oyun içerisinde "gems" adı altında elinizdeki oyun içi altınlarla değiştirebileceğiniz elmaslar var. Bu elmaslarla şansınıza bir yaratıktan düşen sandığı açan anahtarı alabilirsiniz, pvp eşyası alabilirsiniz, pet alabilirsiniz, level boost alabilirsiniz. Hatta en önemlisi satın alınan elmaslarla, sunucunuz içerisinde 5 adetle sınırlandırılmış olan karakter yaratım alanını arttırabiliyorsunuz ve dijital deluxe paketi alabiliyorsunuz.Silahınız değiştikçe büyüleriniz değişecek. Level’ınız arttıkça skill point kazanacaksınız, farklı pasif ve aktif özel büyülerle eğleneceksiniz.

Fakat bunlardan önce oyun içerisindeki bazı terimlerden bahsedelim. Ne de olsa yabancı bir dünyadayız. Burası savaşın farklı bir dünyası.
Cevap bulunamadı.