alexa
Guild Wars
Guild Wars, günümüzde yayında olan ikinci versiyonuna rağmen halen yüz binlerce kişi tarafından oynanmakta ve geride kalan sekiz yılda popülerliğini sabit tutarak hayatına devam etmektedir.  Alacaginiz Trilogy Cd Key, Eye of the North Cd Key, Nightfall Cd Key ve tüm Guild Wars Cd Key leri AreaNet üzerinden aktif edebilirsiniz.
161
Ejderhalar !
Ekin G.
5 Mart 2015 15:20
Guild Wars 2 bir kere ödemesi yapıldıktan sonra sürekli online oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunu. 80 Level sonrası neler yapacaksınız, işte bu sorunun cevabı ise henüz net değil. Çünkü birçok oyuncunun en çok şikayet ettiği durum, binek sorunu ve PVE sisteminde bazı eksikliklerin olması. Oyun çok yönlü olsa dahi, zamanının çoğunu bu oyunda geçirecekler sıkılabilir. Gerek zindanlar olsun, gerekse hikaye kısmında level almak olsun, oyunun son seviyesine geldiğinizde kendini boşlukta hissetmeniz mümkün.

Ayrıca oyun içi haritalarda sizi bekleyen 5 farklı ejderha var. Belirli sürelerde, belirli noktalarda doğan ve yaklaşık 40 kişi bir araya gelerek öldürülebilen bu ejderhalar muhtemelen Guild Wars’un o kadim ejderhaları. 
Gözle görülür eksikliği olmayan Gw2’nin oynanmaya değer olduğunu söylememiz gerekiyor. Çünkü 80 level olana kadar yapılacak çok fazla görev var. 80 level sonrası zindan keşfine çıkacak ve aynı zindanların zorluk seviyelerine göre maceralarınıza devam edeceksiniz.

Eski bir Wow oyuncusu (40 kişi Onyxia’ya gitmeyi özlediğimi söylemeliyim) olarak söylemeliyim ki; Gerek PVP,  gerekse PVE’de oynarken 40 tane tuşla oynamak ve 10 tane tuşla oynamak arasında çok fazla fark var. Bunun bir artı mı yoksa bir eksi mi olacağına siz karar verin. Bana göre bu bir eksi. Çünkü PVP’de ben oyunun görselliğine değil, dinamiğine bakan bir insanım. Hakan arkadaşımız da bunu belirtmiş.

Sizi daha fazla oyalamayalım, öldürmeniz gereken yaratıklar var.  Haydi PC başına. İyi oyunlar.

Cevap bulunamadı.