alexa
Guild Wars
Guild Wars, günümüzde yayında olan ikinci versiyonuna rağmen halen yüz binlerce kişi tarafından oynanmakta ve geride kalan sekiz yılda popülerliğini sabit tutarak hayatına devam etmektedir.  Alacaginiz Trilogy Cd Key, Eye of the North Cd Key, Nightfall Cd Key ve tüm Guild Wars Cd Key leri AreaNet üzerinden aktif edebilirsiniz.
104
Karakter Yaratma İncelemesi !
Ekin G.
5 Mart 2015 15:03
Öncelikli olarak ırkımızı seçiyoruz. Bakalım bakalım… Norn ile başlamak eğlenceli olacak. Kuzeyden gelenler. Irkımızı seçtik. Sıra geldi sınıfımıza. Gördüğünüz üzere 8 adet sınıfımız var. Bunların detaylarını birazdan paylaşıyor olacağım. 

Sınıfımızı da seçelim. Thief tercihimdir. Sinsi karakterler, çekici geldi. Şunu da belirtmeliyim: Oyunda sınıf diye adlandırdığımız bu isim aslında Guild Wars 2’de “profession” olarak geçiyor. Ama biz sınıf demeye devam ediyoruz ve konumuzdan kopmuyoruz.Gelelim kostümümüzü tamamlamaya. Bu bölüm kimi oyuncuların zamanını alabiliyor. Seçmek zor. Ne de olsa belirli bir level’a kadar güzel görünmeliyiz değil mi?Daha bitmedi. Sırada karakterimizin hikayesini yaratmak var. En eğlenceli kısım burası. Hikayemizi de belirledikten sonra, ismimizi belirleyip imzayı atıyoruz.Cevap bulunamadı.