alexa
H1Z1
H1Z1 satın alarak steam üzerinden oynanan bu eşsiz zombi oyununun keyfini hemen çıkarabilirsiniz. H1Z1 satin alma isleminizden sonra Steam platformu üzerinden aktif edebilir ve indirip oynamaya baslayabilirsiniz.
400
Böğürtlen Çalılarına Bakmayı Unutmayın
Ekin G.
5 Mart 2015 15:57

H1Z1 eşyaları bulmayı sizin için kolay hale getirmiyor. Böğürtlen çalıları bunun en güzel örneği olabilir. Uzaktan baktığınızda normal bir çalı grubu olarak görebilirsiniz, fakat içerisine girip “E” tuşuna bastığınızda böğürtlen bulma şansınız bulunuyor. Ayrıca dal parçaları da gelebiliyor.

Böğürtlenleri doğrudan yiyebilirsiniz. Ya da isterseniz Purified Water ile karıştırıp Blackberry Juice oluşturabilirsiniz. Bu içecek hem hidrasyonunuzu yükseltecek hem de küçük bir miktar enerji verecektir. Yani daha düzgün yiyecek kaynakları bulana kadar sizi hayatta tutacak bir içecek olacaktır.

Her çalıdan yalnızca bir adet böğürtlen toplayabiliyorsunuz. Blackberry Juice yapımı için ise 5 adet böğürtlene ihtiyacınız var. Böğürtlen çalıları genellikle şehir yakınlarında veya nehir kenarlarında bulunabiliyor. Mümkün olduğu kadar çok böğürtlen toplayıp, ihtiyacınıza göre kullanmanızı öneriyoruz.

H1Z1 hakkında hayatta kalma önerileri şimdilik bu kadar. Oyuna başladığınız ilk saatlerde sizi hayatta tutacak ipuçları sayesinde, daha sağlam eşyalar bulabilir ve diğer oyuncular karşısında daha dayanıklı bir hale gelebilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar.

Cevap bulunamadı.