alexa
H1Z1
H1Z1 satın alarak steam üzerinden oynanan bu eşsiz zombi oyununun keyfini hemen çıkarabilirsiniz. H1Z1 satin alma isleminizden sonra Steam platformu üzerinden aktif edebilir ve indirip oynamaya baslayabilirsiniz.
2804
Grup Kurma Rehberi !
Ekin G.
5 Mart 2015 15:42
Merhaba arkadaşlar öncelikle bir kaç komuttan bahsedicem...
Oyunda kendinizi öldürmek /respawn komutu ile yapılıyor haritadaki yerinizi beğenmesseniz ölüp tekrar random bi yerde doğabilirsiniz.

2. olarak grup kurmak [/b]/squad invite isim yapıyoruz arkadaşımızda /squad accept yapyıor ve kurucununki sarı diğer grup üyeleri yeşil renkte görünüyor isimler aman dikkat ateş edersenzi yinede ölürler..

/loc komutu ila koordinatlarımızı ögreniyoruz ve bunları çeşitli siteler var link vermiyorum googleda aratabilirsiniz x:23123.4124 z:213124 y:12323 gibi var bide 
x y z olmadan var xyz olanları kopyalarsanız yönüünüzüde gösterir.


Bazı arkadaşlar kürekle çukur açamıyorlarmış öncelikle wood stick ve metal sheet 1 er tane discoverlıyoruz ve craftlayıp küregimizi elde ediyoruz ardından şehir de bir beton üzerine cok göz onunde olmayan bina catılarına odalara felan koyabilirsiniz ormana kuramassınız beton zemin yada tahta zemin olması gerekiyor...

kirli su arıtma, temizleme, kaynatma.. elinizdeki balta ile bir ağaç kesin 3 4 kere vurursanız devrilir bütün ağaçlar için geçerlidir. wood log cıkıcak bunu camfire 'e craftlayın .. yanınızda ateş yoksa wood plank wood stick ve storop cloth a bow dril yaparsınız bununla ateşi yakın ve suları kamp ateşinin içine koyun yada yemekte koyabilirsiniz...  kötü bi  yazım şekli ama bunları bilmeyen cidden insanlar var cok gerekli bunlar birisi düzenleyip tekrar paylaşırsa da insanlara faydalı olur.
Cevap bulunamadı.