alexa
H1Z1
H1Z1 satın alarak steam üzerinden oynanan bu eşsiz zombi oyununun keyfini hemen çıkarabilirsiniz. H1Z1 satin alma isleminizden sonra Steam platformu üzerinden aktif edebilir ve indirip oynamaya baslayabilirsiniz.
323
Kamp Ateşleri Dostunuzdur
Ekin G.
5 Mart 2015 15:49

Kamp ateşleri bir çok konuda size yardım edebilecek noktalar olarak kabul edilebilir. Elinizdeki kirli suyu arındırmanız mümkün. Ya da besin zehirlenmesinden kaçınmak için, elinizde bulunan çiğ yiyecekleri burada pişirebilirsiniz.

Kamp ateşi bulamadıysanız fakat elinizde balta veya pala gibi bir silah varsa, küçük ağaçlardan odun kesmeniz mümkün. Odunu yakmak için ise ateşe ihtiyacınız var. İşaret fişekleri veya meşaleler ile yakabilirsiniz. Kumaş parçaları, hayvan yağları ve dallar aracılığı ile yapabileceğiniz basit meşaleler olduğunu unutmayın.

Meşaleler ve kamp ateşleri hakkında önemli bir uyarı yapmamız gerekiyor. PvP sunucularında yaktığınız ateşler yerinizin bulunmasını çok kolay bir hale getirecektir. Kamp ateşini kendiniz yakıyorsanız, mümkünse şehirlerden veya yollardan biraz daha uzağa gitmeniz faydalı olacaktır. Elinizde yanan bir meşale varken etrafta gezmeniz ise, bölgedeki haydutlara “Beni vurabilirsiniz” mesajını en temiz şekilde vermek olarak kabul edilebilir.

Cevap bulunamadı.